|<<2>>|

[VYŘEŠENO] Netbook pomoc

Dotaz vyřešen reakcí: 02.05.2015 18:33

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

02.05.2015 17:36
ověřen
příspěvků:4 972

Zeptejte se u Androidů, tyhle rady z trubek bych moc nebral.

http://androidforum.cz/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 17:44
ověřen
příspěvků:1 873

No stáhnul jsem to a zkouknul jsem gam ty soubory a odpovídá to, tomu návodu, takže si myslím, že když to dodržíš, mélo by to fungovat..

Jistě ověřit si to není nikdy na škodu .. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 17:51
ověřen
příspěvků:4 972

Ověřit si to je skoro nutnost.

Nevím jak je to nyní s těmi návody na YT, ale v minulosti jsem se setkal s návody, které nejen že byly nefunkční, ale udělali jenom prasečinu.

Bylo to ale u Win.

A dovolím si tvrdit, že v tom byl úmysl - ne chyba.

Nějaký "chytrák" dá nefunkční návod a potom se asi směje.

Lidé jsou různí!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 18:33
ověřen
příspěvků:1 873

Tak už jsem si zmáknul i návod v češtině..:-)

Pokud by byl zájem na tablet lenovo ideapad A1000_F ..

Poradíme - posloužíme, zatím prakticky neověřeno, ale doufám, že komplet funkční.. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
13.06.2015 04:39
moderátorověřen
příspěvků:282

Moderace:

Některé příspěvky byly mimo téma, došlo k jejich přesunu do nového tématu zde: www.pcforum.cz/forum/tema/8998/

|<<2>>|
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace