|<<1>>|

[VYŘEŠENO] Netbook pomoc

Dotaz vyřešen reakcí: 02.05.2015 18:33

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

01.05.2015 18:22
příspěvků:2

Caute, dokazem sem chalani nainstalovat windows ?

http://www.notebooky-a-tablety.cz/index.php?id_product=3&controller=product&id_lang=7

01.05.2015 18:32
ověřen
příspěvků:1 873

Ne.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
01.05.2015 18:52
ověřen
příspěvků:2 090

Nebyl bych tak kategorický. Neřekl nám, jaké Windows a myslím, že takové Win2000 by to zkouslo

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
01.05.2015 19:39
příspěvků:2

Myslel som na xp len neviem neviem

01.05.2015 20:04
ověřen
příspěvků:2 090

Obecně XP na 512Mb Ram chodí, ale není to žádný zázrak. Muselo by se to vyzkoušet.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.05.2015 04:15
ověřen
příspěvků:1 873

No možná v nějaké home ořezané verzi by to mohlo jít ..

(Jestli tam pak dostaneš i všechny aktualizace, nevím.. zkusit tam dostat aspoň ty nejnutnější, aby to nebylo horší než to je.. )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 12:56
ověřen
příspěvků:4 972
satam | 01.05.2015 20:04

Obecně XP na 512Mb Ram chodí, ale není to žádný zázrak. Muselo by se to vyzkoušet.

Obávám se, že na Ram 512Mb nerozjede ani Linux.

Já bych se tu nebál malé RAM. XP jsem na 512MB provozoval relativně dlouho stříhal i filmy /ale byl to porod/

Spíš jde o to, zda HW který je stavěný pro Android, pobere Win.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 14:08
ověřen
příspěvků:2 090

Jsem debil. Pochopitelně mělo být 512MB.
Hlavně, že jiné o tomtéž poučuji

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.05.2015 14:23
ověřen
příspěvků:4 972

Chyba se vloudí. U tebe víme, na rozdíl od jiných, že jde o překlep.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 14:57
ověřen
příspěvků:1 873

Víme, ale zpět, když k té instalaci naplácáš ještě nějaké ovladače, tak nevím, nevím, ale asi jak jsem již uvedl, spíše ne..

A až to domrndíš, tak jsem zvědav jak tam budeš cpát třeba ten android zpět ...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 15:01
ověřen
příspěvků:2 090

Přece z instalačky, nééé??

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.05.2015 15:11
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud ji bude mít, nebo bude vědět jak na to :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 15:13
ověřen
příspěvků:2 090

svato, to byla lehká IRONIE!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.05.2015 15:26
ověřen
příspěvků:1 873

Já jsem si to myslel, protože jsem se onehdá nad tím lehce zamýšlel :-), že kdyby ten android klekl, co dál :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 15:34
ověřen
příspěvků:4 972

Stáhneš si ho. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 17:04
ověřen
příspěvků:1 873

Tak, ukecal jsi mne už jsem si to stáhnul. Ještě se mrknu na komplet návod :-)

---

Tazateli pokud do toho půjdeš doporučuji totéž, než se pustíš do experimentů tak si stáhni odpovídající verzi instal android ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 17:14
ověřen
příspěvků:4 972

Nedramatizuj to, nejsou to wokna. Ten Android se ti pak aktualizuje automaticky na nejvyšší verzi /povolenou pro to zařízení/.

Předpokládá to nějaký obslužný program, které si to zařízení po připojení k PC nejspíš vyžádá.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 17:21
ověřen
příspěvků:1 873

Jasně, ale pokud si to zmrší instalací wind. Tak bude z čeho aktualizovat ?, verzi jsem myslel hlavně pro dané zařízení.

( já jsem stáhnul pro své tab lenovo kupř. tohle A1000f_A412_01_23_..)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 17:26
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud to zmrší, nepůjde win a nepůjde Android, pak se asi nic aktualizovat nedá. Bude to nutné celé přepsat v EPRON /?/ a na to mají návody a rady na Android fóru.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 17:32
ověřen
příspěvků:1 873

No právě o tomto celou dobu píšu :-)

Myslím, že takhle obdobně by to šlo http://youtu.be/_UcT7bl1dBU

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace