Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Win 10 obrázkové heslo

[VYŘEŠENO] Win 10 obrázkové heslo

Dotaz vyřešen reakcí: 05.12.2015 12:36

05.12.2015 08:02
příspěvků:2

Dobrý den

Přeinstaloval jsem Win7 na Win10 a vše bylo bez problému. Po zapnutí PC jsem si mohl vybrat svůj účet a přihlásit se. Potom jsem ale k účtům přiřadil obrázková hesla pro přihlášení a začalo to fungovat tak, že přihlásit se může pouze ten, kdo na PC pracoval poslední. Teprve po jeho přihlášení je možno vybrat jiný účet a přihlásit se. Asi bude problém v nějakém nastavení, ale nevím si s tím rady.

Rád bych požádal zkušenějšího uživatele o radu.

Děkuji a hezký den.

05.12.2015 09:45
ověřen
příspěvků:4 972

Však je to správně. Heslo má jen jeden uživatel.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.12.2015 12:12
příspěvků:2

Děkuji za odpověď, ale nemůže to být správně. Jak se ke svému účtu přihlásí druhý uživatel, když první vypnul počítač a odešel? Měl jsem za to, že to funguje stejně jako když se uživatelé přihlašují ke svému účtu heslem.

jaka

05.12.2015 12:36
ověřen
příspěvků:4 972

Heslo je jen jedno! Pokud by jich bylo 10 nemělo by to

smysl!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.01.2016 22:21
příspěvků:92

Píše tam že k účtom, takže je tam viac ako jeden účet. Ku každému účtu môže byť rozličné heslo. Takže keď sa prvý odhlási, tak ten druhý ktorý sa chce prihlásiť k druhému účtu musí poznať heslo k prvému až potom sa môže prihlásiť na druhý.

Aspoň tak som to pochopil ja.

OS: Windows 10 - 64bit Procesor - AMD Quad Core FX4100 Pamäť - Kingston 2x 4GB DDR3 Grafická karta - NVIDIA GeForce GTX 1050 Doska - MSI 760GM-P23 (FX) Zdroj - SeaSonic SS-400ET Bronze 400W HDD - WD 1TB,500GB
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace