Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Vaio laptop W7 Home Premium OEM Reinstall

[VYŘEŠENO] Vaio laptop W7 Home Premium OEM Reinstall

Dotaz vyřešen reakcí: 24.06.2015 15:47

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

24.06.2015 15:37
příspěvků:2

Ahoj,

Rad bych reinstaloval muj OS na cisto kuli tomu ze nemuzu odinstalovat bordel. Laptop uz je po zaruce taky a kupoval jsem ho rped 3 lety. Mam OEM verzi Windows 7 Home Premium SP1 bez CD. Product ID mam napsany na papiru. Laptop mam Sony Vaio VPCEH3J1E, na ktery nemuzu najit ani drivery. Mohl by mi nekdo pomoct?

Popripade kdyby jsem nasel/nasli jste drivery tak bych klidne skusil treba Linux/Ubuntu.. jelikoz nemusim platit. Problem je ze jsem kdysi cetl ze Sony Vaio je lapotp delanej pro Windows a teda je to problemovy.

Dekuju za kazdou radu

24.06.2015 15:47
ověřen
příspěvků:4 972

Co manuál, ten si četl? Možná to jde obnovit do továrního nastavení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.06.2015 16:10
ověřen
příspěvků:1 873

Začni tím, že to budeš psái česky.
Jaký bordel ti dělá problém ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
25.06.2015 20:14
příspěvků:2

Problem byl malware, ktery jednoduse nesel odinstalovat a mnozil se. Pouzil jsem tlacitko assist na laptopu a vymazal s tim uplne vsechno co bylo v nem. Snad to pomohlo.

Dekuju ^^
PS: Cestina neni muj rodni jazyk.

26.06.2015 05:38
ověřen
příspěvků:1 873

Nemáš zač.

Slovosled ani i/y ti zásadní problém nedělá tak jistě víš kde se píší háčky a čárky!

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace