Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Tablet - bezpečné odebrání flešky

[VYŘEŠENO] Tablet - bezpečné odebrání flešky

Dotaz vyřešen reakcí: 29.08.2019 15:54

02.04.2019 15:54
příspěvků:35

Zdravím,

nevíte prosím, jak bezpečně odebrat flešku z tabletu, pokud jsem z ní kopíroval data do tabletu? Nejde mi už kopírovat data přes USB kabel, který připojím do počítače, je asi rozbitý, nejde ani připojit k žádnému jinému počítači, ale přitom se s ním dá nabíjet.

Děkuji,

02.04.2019 16:31
ověřen
příspěvků:2 090

Moc otázek, k tomu málo informací.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.04.2019 17:22
příspěvků:35

Pokud jde o to, co mám za tablet, tak mám eSTAR GEMINI IPS Quad Core (MID8128). Poprvé se mi to s tím, že už nemůžu připojit USB kabel do PC, stalo, když jsem chtěl přes počítač přendat nějaká data, tablet byl vybitý, tak se pořád ozývalo z PC zvuk připojení a odpojení a od té doby to nejde připojit ani na jiném počítači, jak jsem zkoušel. Přesto s tím kabelem (ten samý, který připojuji do PC pro přenos dat) můžu nadále nabíjet (ten kabel se dá připojit na nabíječku).

24.08.2019 10:25
příspěvků:35

Vlastně bych se chtěl zeptat, jestli lze zkopírovat data z tabletu do PC i jiným způsobem než přes USB kabel.

29.08.2019 15:54
příspěvků:101

Data jde jistě nahrát na nějaký cloud disk.

Tablet má systém Android pokud se nepletu, takže můžu předpokládat že máte google účet. Zkuste data nakopýrovat na disk google a poté je stáhnout na PC.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace