Úvod > Fórum > Software > Pomalé načítání

[VYŘEŠENO] Pomalé načítání

Dotaz vyřešen reakcí: 01.05.2018 07:35

01.05.2018 06:29
příspěvků:40

Dobrý den,

včera jsem klasicky zapl PC. Otevřel Google Chrome, chtěl jsem si otevřít FB a pustit nějakou písničku z ytb. Ze začátku všechno dobrý, ale po pár minutách bylo vše extrémně pomalé, než se mi načetl FB (tak třeba 2 příspěvky) tak to trvalo klidně i 20minut. To stejné u ytb videa, po nějaké době se mi načte 5sekund videa a potom můžu znova čekat.

Zkusil jsem vypnout router a i odpojit na déle než minutu, zda to není internetem, ale tam asi chyba nebude, na mobilu jede jak má.

Tak jsem zkusil zapnout hru, tam se ani třeba nedostanu přes loading. Pokud se chci dostat třeba do souborů s fotkama tak je to taky nekonečné.

Absolutně netuším co mám dělat a do PC se nějak nevyznám, proto Vás chci poprosit, zda nevíte jak tento problém vyřešit?

Zkoušel jsem i stáhnout malwarebytes, po pročištění a rr nepomohlo.

01.05.2018 07:07
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.05.2018 07:32
příspěvků:40

Zde je teda to co mi napsalo. Vůbec nevím co to znamená popravdě

01.05.2018 07:35
ověřen
příspěvků:4 972

Vidíš to sám, zálohuj co potřebuješ a vyměň disk. Bude se to jen zhoršovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.05.2018 07:59
příspěvků:40

Nečekal jsem, že jsem na tom tak špatně. Mohu se ještě zeptat jak si vybrat správny disk? Jinak moc děkuju

01.05.2018 07:59
ověřen
příspěvků:4 972

Stáhni http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchmarky_a_testy/hd-tune-2/

a zapni Error scan /odšktni quick/ potřebujeme to pomalu. Pojede to cca 2 hodiny a všechna políčka musí být zelená. Pak uvidíme co dál.

Rozbitý disk se fakt opravit nedá.
Dej sem pak screen.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.05.2018 09:17
příspěvků:40

Nechal jsem to běžet, po hodině jsem k tomu přišel, je to na třetím řádku, ale program prostě často nereaguje, potom reaguje a progress tam není.

01.05.2018 10:36
ověřen
příspěvků:4 972

Čím víc poškozený disk, tím je to pomalejší. Sofistikované kontroly trvají i 12 hodin.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2018 12:49
příspěvků:40

Zde je teda ten screen, červených tam není moc, ale stejně tam jsou no.. Zajímalo by mě, zda HDD Barracuda 500gb bude stačit? 1tb jsem stejně nevyužil a nevím přesně na čem tam záleží (asi si budu chtít koupit k tomu později i SSD).

V popisku píšou: 3,5' ,, 7200ot/min, SATA 6gb/s, 32mb cache.

(Omlouvám se, pokud je to zbytečné, ale fakt se do toho nevyznám :-D)

02.05.2018 12:50
příspěvků:40

screen

02.05.2018 14:44
ověřen
příspěvků:4 972
marsi | 02.05.2018 12:49

Zde je teda ten screen, červených tam není moc, ale stejně tam jsou no.. Zajímalo by mě, zda HDD Barracuda 500gb bude stačit? 1tb jsem stejně nevyužil a nevím přesně na čem tam záleží (asi si budu chtít koupit k tomu později i SSD).

V popisku píšou: 3,5' ,, 7200ot/min, SATA 6gb/s, 32mb cache.

(Omlouvám se, pokud je to zbytečné, ale fakt se do toho nevyznám :-D)

Ten disk může být.
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2018 17:28
příspěvků:40

Tak dobře, jdu to koupit. Moc děkuju a přeju příjemný zbytek dne.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace