Ikonky windows 10

16.08.2015 11:22
příspěvků:21
bluespirit | 16.08.2015 11:18

Nefunguje? Nemáš ji tedy zapnutou. K předchozí verzi systému se lze vrátit do jednoho měsíce po upgrade na W10.

Tak tu aktualizaci odstraň.

Skúšal som sa vrátiť na win 7 no hlási mi že súbory na obnovu boli vymazané čomu nerozumiem keď som žiaden zásah do systému nerobil.

16.08.2015 11:25
ověřen
příspěvků:4 972

Máš to nějaký celý podělaný. Já to mám takto

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 11:32
příspěvků:21

Zo systémom som nič nerobil.PC používam na bežné veci video,hudba,net.Asi preinštalujem na win 7 nakolko ma win 10 sklamal s tohto problému.

16.08.2015 11:36
ověřen
příspěvků:4 972

Hmm s tím tedy nic neuděláš, W10 si to překopaly po svém :-(

Už si odstranil tu aktualizaci, zda to nezpůsobuje?

Ještě koukneme na HDD. Nainstaluj http://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/ zkontroluj HDD a dej sem log - úpravy/kopírovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 12:09
příspěvků:21

Názorne posielam aj ako ikony usporiada po reštarte.Aktualizáciu som taktiež odinštaloval a nič.

16.08.2015 12:14
ověřen
příspěvků:4 972

Já bych hledal chybu v nastavení, nic lepšího už mne nenapadne.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 12:15
příspěvků:21

Ďakujem za pomoc

16.08.2015 12:18
ověřen
příspěvků:4 972

Ještě tohle:
Přesouvání ikon po ploše

Systém Windows uspořádává ikony do sloupců po levé straně plochy. Toto uspořádání však není neměnné. Ikony je možné přesouvat přetažením na jiné místo na ploše.

Systém Windows také dokáže uspořádat ikony automaticky. Pravým tlačítkem myši klikněte na prázdnou oblast plochy, klikněte na příkaz Zobrazit a potom na příkaz Automaticky uspořádat ikony. Systém Windows uspořádá ikony do levého horního rohu a uzamkne je na místě. Chcete-li ikony opět přesunout, musíte je nejprve odemknout. To uděláte tak, že znovu kliknete na příkaz Automaticky uspořádat ikony a zrušíte tak zaškrtnutí u tohoto příkazu.

Poznámka

Ve výchozím nastavení systém Windows rozmístí ikony pravidelně na neviditelnou mřížku. Pokud chcete ikony umístit blíže k sobě nebo přesněji, mřížku vypněte. Klikněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast plochy, přejděte na příkaz Zobrazit a potom kliknutím na příkaz Zarovnat ikony k mřížce zrušte zaškrtnutí u tohoto příkazu. Chcete-li mřížku opět zapnout, opakujte tento postup.

Tipnul bych si, že ty je před tím přesouvání neodemkneš!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 12:31
příspěvků:21

Je to banálna vec no nečakal by som,že také niečo može nastať.Ikony rozmiestnim napríklad následne no po reštarte su ako na predošlom obrázku.

16.08.2015 12:34
ověřen
příspěvků:4 972

Jsem z toho jelen, ty máš ty ikony na přihlašovací obrazovce, nebo sis ta okna nastavil jako plochu?

Nic už mi to došlo. :-)

No jo, ale před tím rozmístěním je musíš odemknout, jinak se ti to po restartu vrátí!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 12:38
příspěvků:21

Jaj vás metie pozadie.To je normálná plocha keď nabehne windows.

16.08.2015 12:41
ověřen
příspěvků:4 972

No jo, ale před tím rozmístěním je musíš odemknout, jinak se ti to po restartu vrátí!

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/desktop-overview#1TC=windows-7

Něco děláš špatně!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 12:44
příspěvků:21

Ja si ich možem rozmiestniť aj po jednej ako chcem.No neviem ako myslíte odomknúť ich.

16.08.2015 12:46
ověřen
příspěvků:4 972

Dal jsem ti výpis článku a nyní i odkaz a tam je popsané jak se mají před přesouváním odemknout!

Prostě to děláš blbě!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 12:53
příspěvků:21

Prešiel som windowsom xp,7 no tento problém som nemal.V každom som pracoval rovnako s ikonamy a fungovalo to.Na nete bolo fórum kde bol tento problém pri vin 7 no trebalo zasahovať do systému.

http://www.itnews.sk/tituly/pc-revue/poradna/2011-06-09/c140202-poradna-ikony-na-ploche-windows-7-si-nepamataju-svoju-poziciu

Jednoducho neviem

16.08.2015 12:58
ověřen
příspěvků:4 972

Děláš to podle návodu od MS?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 13:03
příspěvků:21

Áno veď som mal ikonky rozložene podla mňa niekoľko dní a jedného dňa po zapnutí pc problém bol tu.

16.08.2015 13:13
ověřen
příspěvků:4 972

Snad někoho něco napadne. Mne už ne :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 13:31
ověřen
příspěvků:2 090

Jelikož nesedím u Tvého PC a nevím, jak a co děláš, taky už mě nic nenapadá, snad jen nějaký zákeřný virus.....

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
16.08.2015 13:31
příspěvků:21
bluespirit | 16.08.2015 13:13

Snad někoho něco napadne. Mne už ne :-(

Ďakujem
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace