Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Ikonky windows 10
|<<13>>|

Ikonky windows 10

15.08.2015 17:32
příspěvků:21

Dobrý deň.Prosím vás o pomoc.Predvčerom sa mi začali na obrazovke všetky ikony sústrediť na ľavú stranu.Po rozmiestnení na ploche sa mi po reštarte opetovne vrátia späť a zmenia aj svoj rozmer.Ďakujem.

15.08.2015 19:45
ověřen
příspěvků:2 090

To ukazuje na problém se základním nastavením rozlišení displeje.

V jakém rozlišení Ti displej nabíhá a v jakém přemisťuješ ty ikony?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
15.08.2015 20:32
příspěvků:21

Pekne ďakujem za reakciu.Systém,taktiež aj obrazovka mi nabiehaju pod rozlíšením 1920x1080.Ikony som mal nastavené na strednú veľkosť.Windows mám inštalovaný v ďen uvolnenia na drh t.j. 29.7.Tento problém som nemal no zdá sa mi,že začal po druhej aktualizácií wimdows no to som nie som si istý.

15.08.2015 20:42
ověřen
příspěvků:2 090

Bohužel nevím, kde vadu hledat ve W10, ale jak už jsem uvedl, to, co se Ti děje, je průvodní jev přepínání rozlišení displeje. Třeba můj názor "nakopne" někoho jiného, koho napadne, jak dále postupovat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
16.08.2015 09:22
ověřen
příspěvků:4 972

Zkontroluj zda se to rozlišení opravdu mění a přeinstaluj ovladače grafiky.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 09:56
příspěvků:21

Dobrý deň.Rozlíšenie je rovnaké.Ovládač som preinštaloval aj aktualizoval no problém pretrváva ďalej.Ďakujem za reakciu.

16.08.2015 10:02
ověřen
příspěvků:4 972

Podívej se na Nastavení ikon na ploše viz.screen.

Máš tam někde nastaveno aby se rovnaly vlevo a pokud to změníš, pak se ti změna neuloží. Proto je to po restartu zase jinak,

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 10:08
ověřen
příspěvků:4 972

Nebo ještě pravoklik na plochu a tady je další nastavení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 10:16
příspěvků:21

Práve cez toto nastavenie mením ikony na stredné a následne rozmiestním na ploche podla mňa.No po reštarte či vypnutí a zapnutí sú ikony veľké a naukladané na ľavej strane obrazovky.

16.08.2015 10:20
ověřen
příspěvků:4 972

To musíš vyzkoušet. Třeba vypnout Zarovnání ikon k mřížce apod. Já to zkoušet nebudu, abych si to tady rozházel a pak to 2 hodiny dával do kupy.

Víc ti poradit neumím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 10:21
příspěvků:21

Ďakujem,ale všetko som skúšal no nič.

16.08.2015 10:27
ověřen
příspěvků:4 972

Všechno si nezkoušel když to nefunguje, protože chyba je jen v tom nastavení. Zkusil si třeba Obnovit výchozí, pak to srovnat, kliknout na OK a restartovat?

Nemáš zaškrtlé Automaticky uspořádat ikony?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 10:33
příspěvků:21

Mal som na mysli,že som skúšal všetko v tomto nastavení no po reštarte je znova zaškrtnuté stredne veľké ikony aj zarovnať podla mriežky čo pred reštartom nebolo.

16.08.2015 10:35
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus nejprve Použít a pak O.K.

Ještě můžeš zkusit obnovení k datu kdy to fungovalo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 10:44
příspěvků:21

Možno si nerozumieme no neviem kde v tomto nastavení najdem použiť,alebo ok

16.08.2015 10:47
ověřen
příspěvků:4 972

Mám na mysli první obrázek. Zkus ten Bod obnovení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 10:54
příspěvků:21

Vyskúšané no bez zmeny.

16.08.2015 10:57
ověřen
příspěvků:4 972

Vyzkoušený Bod obnovení k datu kdy to fungovalo?

Pak už mne napadá jenom rozhašený systém, nebo vadný HDD.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 11:14
příspěvků:21

Obnova nefunguje,chcel som sa vrátiť späť na win 7 ani to nie je možné hlási mi že dáta na obnovu sú vymazané.Do systému som nezasahoval a tak mi to pripadá,že problém nastal po druhej aktualizácií windowsu.Rád by som mal win 10 no preinštalovanie všetkých programov by bolo zdĺhavé.No asi mi nič iné neostáva.Ďakujem vám za pomoc.

16.08.2015 11:18
ověřen
příspěvků:4 972

Nefunguje? Nemáš ji tedy zapnutou. K předchozí verzi systému se lze vrátit do jednoho měsíce po upgrade na W10.

Tak tu aktualizaci odstraň.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
|<<13>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace