Úvod > Fórum > Ostatní > Chrome rozšíření

[VYŘEŠENO] Chrome rozšíření

Dotaz vyřešen reakcí: 19.01.2014 14:36

15.01.2014 23:00
ověřen
příspěvků:270

Zdravím mám takovej problém mám v Google Chrome nainstalované rozšíření ale nejde Odstranit zkoušel jsem reinstall chrome ale nejde to...

píše to že "Toto rozšíření je spravováno a nemůžete je odstranit ani zakázat."

a že je Nainstalováno podnikovými zásadami Nevíte někdo jak to odstranit... protože mi na jakékoli stránce vyskakujou Okna s reklamama atd... Díky předem :-)

Nic :D
19.01.2014 14:36
příspěvků:16

Dobrý deň,

kliknite na ponuku štart - ovládacie panely - programy a funkcie (poprípade pridať/odobrať programy WinXP). V ponuke nájdete ask toolbar alebo akú lištu chcete odstrániť a ten odinštalujete.

Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
21.01.2014 15:01
ověřen
příspěvků:270

Díky moc :-)

Nic :D
05.02.2014 12:14
příspěvků:1

Mám stejný problém, prostě to nejde pryč. Já mám v Chromu toto: WatchItAdiBloceKe 2.91

Zkoušel jsem AVG, ESET, HijackThis, ale bez úspěchu. Pořád to visí v chromu. Prosím, nevíte někdo, jak s tím pryč?

Díky

P.S.: v programech to bylo taky, ale po odinstalaci to v Chromu visí dál, i po restartu a přeinstalování....

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace