Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Vylomené tlačítko Lenovo E530c

[VYŘEŠENO] Vylomené tlačítko Lenovo E530c

Dotaz vyřešen reakcí: 19.08.2015 14:41

19.08.2015 12:58
příspěvků:2

Dobrý den, mám takový problém. Kamarádky dcera mi vyndala dvě tlačítka z notebooku Lenovo E530C a jak tam jsou vespod takové ty dvě plastové podložky (bílá a černá), z té bílé se vylomily ty postranní malé pacičky na jedné straně. Tlačítka mi nejdou vrátit na místo, drží jakoby jen nahoře a dole se odchlipují. Moc prosím o radu , co s tím. Velice děkuji

19.08.2015 13:05
ověřen
příspěvků:4 972

Máš jen dvě možnosti:

1) Sehnat nová nepoškozená tlačítka, třeba od někoho z rozbitého nb

2) Vyměnit klávesnici

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.08.2015 14:35
ověřen
příspěvků:2 090

Někde tu na fóru poletuje nabídka kláves do notebooků - na výměnu za poškozené. Zkus hledat, já to zkusím taky. když to najdu, napíšu odkaz.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.08.2015 14:41
ověřen
příspěvků:2 090

Tady je to téma http://www.pcforum.cz/forum/tema/tlacitko-na-klavesni-3405/

Jen zdůrazňuji: Žádost napiš do vzkazů, jinak ji prodávající nemusí najít. Ale funguje to i v současné době.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.08.2015 15:13
příspěvků:2

Děkuji moc, už jsme s pánem domluveni :-)

19.08.2015 17:21
ověřen
příspěvků:2 090

Takové odpovědi slyším nejraději

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace