Úvod > Fórum > Ostatní > Sluchátka a reproduktor

[VYŘEŠENO] Sluchátka a reproduktor

Dotaz vyřešen reakcí: 25.01.2014 09:38

11.01.2014 21:20
ověřen
příspěvků:41

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je možné spustit na jednom počítači nějakou hudbu do sluchátek a jinou zase do reproduktorů zároveň. Díky za odpověď

19.01.2014 14:44
příspěvků:16

Dobrý deň,

Váš typ je zrejme štandart ktorý nepodporuje dva nezávislé stereo výstupy, takže riešením by bola asi len rozdvojka na audio jack.

Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
24.01.2014 22:31
ověřen
příspěvků:41

moc jsem vaši reakci nepochopil.. tak bych si koupil rozdvojku a co by se změnilo? já myslel spíš nějaký program - reproduktory zapojím zezadu do počítače a sluchátka zepředu do počítače a v programu si zvolím, že např. zvuk z filmu se bude promítat jen ve sluchátkách a hudba se bude promítat jen v reproduktorech.. nic takového neexistuje?

25.01.2014 09:38
ověřen
příspěvků:206

Tenhle návod se týká, pouze toho pokud máš jednu zvukovku!!!

Takže. Pokud máš novější typ zvukovky, tak po zapojení jakéhokoliv konektoru do jacku se objeví v systému tabulka která se tě zeptá co jsi zapojil. Je to program na ovládání a nastavení zvukovky, ve většině případech to je realtek, je tam nastavení jestli se jedna o 5.1, 2, 2.1, ekvalizer, atp.

V nastavení musíš najít, aby počítal jacky v zadu, a jacky v předu zvlášť. Tím dojde k "rozdvojení" jedné zvukovky

Potom, v jakemkoliv přehrávači otevřit nastaveni, a určitě tam musí být někde možnost vybrání výstupu zvuku, a tam si už vybereš který chceš. (Většinou program chce restartovat)

ps: tento postup lze realizovat jen u "chytřejších" desek, a zvukových karet.

A teď pokud máš dvě zvukovky, tak to je jasné.

Stačí pustit přehrávač, a v něm nastavit zvukový výstup.

jo a stejný princip používám u skype. Mikrofon se sluchátkem (zapojené zepředu) mám jako skype, a hra mi hraje v bednách (zapojené vzadu)

26.01.2014 00:02
ověřen
příspěvků:41

super, díky! nečekal jsem, že to bude tak jednoduché :-D

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace