Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > problémy s C a D diskami

[VYŘEŠENO] problémy s C a D diskami

Dotaz vyřešen reakcí: 19.06.2014 13:11

18.06.2014 20:44
příspěvků:1

Mám notebook ACER.Céčko má 59 Gb Déčko 109 Gb.Počítač stále používa iba Céčko,no už tam niet miesto aj keď som odstránil všetko nepotrebné.Vedel by mi niekto poradiť ako prispôsobiť počítač ,alebo čo urobiť aby využíval aj Déčko? Operačný systém mám Windows XP. Ďakujem.

19.06.2014 11:40

(účet zrušen)
příspěvků:16

Každá technik v počítačové firmě v tvém místě pobytu ti seřídí C a D disk na počkání zdarma a seřídí disky podle tvé potřeby a zprovozní zablokovaný D disk.Flash disk a nebo SD disk jako náhrada také postačí.

19.06.2014 13:11
příspěvků:5 728

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/sprava_disku/easeus-partition-master-home-edition/?g[hledano]=easeus&g[oz]=10.0&g[up]=Free+Edition

zmenšíš na začátku disk D a pak disk C rozšíříš o to volné místo. Všechno se dělá přes resize. je to jednoduchý program, snad ho pochopíš ;)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace