Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > problem s pripojenim

[VYŘEŠENO] problem s pripojenim

Dotaz vyřešen reakcí: 31.01.2017 15:43

31.01.2017 12:56
příspěvků:6

dobry den odinstaloval jsem prohlizec chrome a kdyz jsem ho chtel pres IE nainstalovat znovu tak mi IE hlasi " Tato stránka se nedá zobrazit" internet mi rika ze je vse v poradku zadna chyba nic ale bohuzel nejde mi ani skype nic nevim si rady kde muze byt chyba diky za odpovedi

31.01.2017 14:02
ověřen
příspěvků:2 090

Chyba bohužel bude v tom, cos napsal v názvu - že máš problém s připojením. Křišťálová koule mlčí......

Chybí informace hlavně o tom, jaké máš připojení - podrobně. Wifina? Kabel? Poskytovatel? Zařízení? Co vše a jak je případně připojeno k routeru a jak se ty ostatní přístroje chovají?

A co už jsi zkusil udělat? Restart PC, modemu, routeru? Pokus o automatickou opravu (jaký máš OS)?

To vše a možná ještě další jsou informace nutné pro hodnocení závady a pro pokus o pomoc.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
31.01.2017 14:33
příspěvků:6

OS mam Win7 plus PC ma pres kabel ale mam tu vedle dalsi PC a to jede normalne... a je to pres stejnej router plus ano restart PC i routru oprava auto byla provedena taky i komplet smazani hïstorie atd

31.01.2017 14:44
ověřen
příspěvků:4 972

Jiné webové stránky fungují, nebo nejde internet vůbec?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.01.2017 14:54
příspěvků:6

ne nefunguji a internet nejde vubec ale normalne jsem pripojen k mistni siti a data normalne prijmam a kdyz dam diagnostiku site tak mi to rika poradce pri potizich neidentifikoval problem

31.01.2017 15:00
ověřen
příspěvků:4 972

Dej sem screen ze Správce zařízeni s rozkliknutými síťovými adaptéry.

Nejprve ale napiš do prohlížeče adresu 77.75.79.39 a potvrď. Napiš co se stalo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.01.2017 15:21
ověřen
příspěvků:4 972

Příčina je v tom, že ti chybí síťový ovladač plus další 3 ovladače. Doinstalovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.01.2017 15:41
příspěvků:6

ok no ale jinak kdyz se tam divam tak ovladac tam je a rika mi to toto zarizeni pracuje spravne ale diky jinak teda

31.01.2017 15:43
ověřen
příspěvků:4 972

Jsou tam 4 žluté vykřičníky! Chybí i ovladač na integrovanou grafiku.

Až to bude pracovat správně - půjde internet!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.01.2017 15:51
příspěvků:6

jo sorry :-) diky moc pomohlo mi to :-)

31.01.2017 16:45
ověřen
příspěvků:2 090

Asi jste jasnovidci. Nevidím ani ten screen ani co se stalo po zadání té adresy.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace