Úvod > Fórum > Internet > Problém s jednou webkou - low memory

[VYŘEŠENO] Problém s jednou webkou - low memory

Dotaz vyřešen reakcí: 19.04.2015 06:42

18.04.2015 18:56
ověřen
příspěvků:1 873

Nechápu proč, na hctachov.cz při načítání v tablet/explorer android..4.1

To spadne, vždycky, a vpravo se objeví ona hláška .

Historie, čistá, vyčištěno i master cleanem, aplikace zastaveny na úplné minimum.

...... ????????

Ve správě systému to nenabízí vyčistit/vymazat mezipaměť asi proto, že je to čisté, u jiných webek to nedělá....

-----

Spadlo to teď i přes anonymní prohlížení..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.04.2015 19:23
ověřen
příspěvků:2 090

svato, možná jsem blbej, možná jen něčemu nerozumím, ale na stránkách hctachov.cz jsem žádnou webkameru nenašel. Pochopitelně jsem hledal na PC.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.04.2015 19:27
ověřen
příspěvků:1 873

Nemyslel jsem s webkamerou, ale webkou - web stránkou .. :-)

Vyhodil jsem už asi i deset záložek a ikdyž to načetlo tak během 5 sec to zase spadlo ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.04.2015 19:36
ověřen
příspěvků:2 090

Tak to jsem jen blbě pochopil, sorry

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.04.2015 19:41
ověřen
příspěvků:1 873

Ok, nechápu, proč u této stránky to blbne, na pc mi to taky nedělá ..

Zkusím ještě proxy ..
----

přes proxy mi tu hlášku hodilo obráceně v levém dolním rohu .. ( ona je ta hláška fixovaná, tak se zobrazuje jen v daném rohu ... )

tak ani proxy nepomohlo.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.04.2015 06:42
ověřen
příspěvků:1 873

Další poznatky -

Zkusil jsem chroma a tam to nedělá to je zajímavé, jenže v něm nemám żádné záložky.

--------

V dalším prohlížeči UC browser se nejprve (tuším) 403 Forbidden a při kliku na aktualizaci stránky se tato stránka normálně zobrazí ..

--------

V mini Opera také 403, ale už nic jiného se nezobrazí.

--------
V plné Opeře bez problémů ...
------

Tak jsem z tabletu vyhodil FF (v kerém to dělalo stejně jako v exploreru) no a ač nerad tak řešením je v tomto případě pouze takové, že zatím přecházím na operu.

Díky Pavle, jinak to nevidím, kontaktovat tamního správce nebo mého providera si myslím nemá cenu když v PC to jede normálně, možná to má příčinu někde v AdAway ..nevím nechci se v tom dál babrat ... :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace