Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Koupě na Humble Bundle

[VYŘEŠENO] Koupě na Humble Bundle

Dotaz vyřešen reakcí: 17.08.2013 09:49

16.08.2013 17:15
příspěvků:4

Zdravím vás.

Jsem tu úplně nový a kvůli tomuto dotazu jsem si i založil účet, protože se bojím že se nikdo neozve.

Vím, že to možná zní šíleně, ale potřeboval bych toto.

Určitě někteří z vás znáte stránu Humble Bundle, kde se objevují balík dražších her za dobré ceny. Problém je, že se tyto hry platí kreditní kartou, kterou nevlastním. A teď přecházím k tomu dotazu.

Byl by někdo schopný mi toto zaplatit samozřejmě s tím, že se vyrovnám? Jedná se o cenu 5 dolarů. Píšu sem, protože někdo z mých známých nemá možnost provádět transakce na internetu v zahraničí. Můžu se vyrovnat paysafe kartou nebo domluvou.

16.08.2013 19:42
moderátorověřen
příspěvků:537

ja bych do niceho takoveho nikdy nesel. Penezne se spojit s nekym koho neznam, tj. provest platbu svoji kreditkou za nekoho jineho. Cesta penez je mnohdy pri ruznych nepravostech to prvni co se resi.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
16.08.2013 21:34
příspěvků:4

Taky je tam možnost "gift", kdy si to objedná na svůj účet, tudíž se nedozvím číslo kreditky a jiné podrobnosti. Chápu, že se lidi bojí, já bych se taky bál. Ale jinou možnost, jak to získat nemám tak to zkouším touhle cestou.

17.08.2013 09:31
příspěvků:5 728

paráda, díky za tip, jsem se tam dlouho nedival a ted tam jsou pecky :-D pro me za me, ja tam poslu treba jen 50 centu (za odmenu), ale nebudes mit bf3 a sims3

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
17.08.2013 09:39
příspěvků:4

Musí se minimálně dolar. :/

Ale můžeš poslat i 5 dolarů, vyrovnal bych se ti paysafe kartou, ale momentálně je víkend a v pondělí, úterý, středa jsem pryč,takže by to trvalo dýl. Ale bez BF3 se obejdu.

17.08.2013 09:44
příspěvků:5 728

a bez sims 3 taky? :-D

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
17.08.2013 09:46
příspěvků:4

Samozřejmě.

17.08.2013 09:49
příspěvků:5 728

pm

zvlastni, neodecetlo mi to 1 dolar, ale 1kc :-D predtim mi to odecetlo spravne nejakych 97kc na nase.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace