[VYŘEŠENO] Jakou desku do me skrine?

Dotaz vyřešen reakcí: 24.07.2015 16:05

24.07.2015 15:44
ověřen
příspěvků:8

Zdravim,

Poradi, prosim, nekdo, jako desku do me skrine?

Jedna se o znackovy pocitac Copmaq, puvodni deska ma rozmery cca 24x24 cm, nemel jsem ji vyndanou, meril jsem od oka, takze +- nejaky ten cm..

Nyni tam je deska, ve ktere je P4, chci upgrade napr. na C2D nebo neco podobneho, 2-3 GB RAM (DDR2 asi), SATA disk, DWD-RW. VGA postaci integrovana.

Nechci herni PC, ale aby se nesekalo video na netu (stream, Youtube, Voyo..), vyuziti jako sklad dat - videa, fotky.. GeoGet, bezne prohlizeni netu..obcas nejaka starsi hra - Worms Armageddon, NHL 04...ale spise ani to ne. Pripojeni HDMI k TV.

Nakupovat se chystam postupne, P4 stale slouzi.

Hlavni duraz je na cenu - MB, CPU, RAM .. dohromady tak do 4-6000, da se? Muze byt i bazar, ale postupne.

Diky za vase tipy.

PS: Nechci komplet novy PC, ale postupbe nakoupit komponenty do stavajici skrine a pak "to prehodit".

24.07.2015 16:05
ověřen
příspěvků:2 090

Podívej se po jakékoli mATX dece, ty mají rozměry 24,4 x 24,4 cm, což je to co uvádíš.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
25.07.2015 08:56
ověřen
příspěvků:1 873

No nevím nevím, jsem se koukal a je to asi takhle:

Plný rozměr základní desky ATX je 305 mm × 244 mm (12" × 9,6").

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace