Upoutávka

[VYŘEŠENO] cerna obrazovka "pouze pri hrani her"

Dotaz vyřešen reakcí: 25.06.2015 07:22

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

10.06.2015 17:22
ověřen
příspěvků:42

vyzkouším ten co mám + ten tvůj a dám vědět, ale nvm jak dlouho to bude trvat, než mi to hodí černou obrazovku

10.06.2015 17:23
ověřen
příspěvků:1 873

:-) Zkoušej, jen to vždycky odeber, jak jsem psal..

---

Ale osobně bych tam necpal něco pro visty, když jejich tam hafo pro win7 / 64bit

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 17:45
ověřen
příspěvků:4 972

Trpělivost růže přináší, ale při modifikovaném systému občas nepřinese.

Mistři, kteří musí mít Ultimate aniž by rozuměli základu na to občas dojedou.

Jenom blbej naivka se může domnívat, že někde na druhém konci světa sedí dobrák, kterej si za 200$$ koupí Win, ty upraví a dá je zdarma ke stažení, aby ti, kteří nechtějí platit měli systém zdarma.

Často takto někam upnou modifikovaný systém i firmy, který ho prodávají.

Občas to taky někam úmyslně upne nějakej bazilišek a pak má radost, když to lidem nefunguje.

Jsou na to dvě řešení:

1) Systém si zakoupit a případné chyby řešit s MS

2) Dát si tam Linux

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 18:03
ověřen
příspěvků:42

zkusil jsem ten co si mi poradil verze 320.49 a napsalo mi to ( tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky ) a tohle se mi stávalo u více druhů

10.06.2015 18:09
ověřen
příspěvků:4 972

Máš to rozbitý, obrať se na programátora systému. Podpora je bezplatná a lze tam i chatovat! :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 18:12
ověřen
příspěvků:42

můžeš být tak hodný a hodit mi sem link ať to nemusím hledat díky

10.06.2015 18:15
ověřen
příspěvků:4 972

To víš že ano, ty máš problém stisknout Shift a já ti to tedy najdu

https://support.microsoft.com/cs-cz

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 18:21
ověřen
příspěvků:1 873

To není dobrý nápad, zjistí, že nemáš orig. systém ..

Tak zkus jiné jsou tam i beta ...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 18:24
ověřen
příspěvků:42

ted mám verzi 296.10, zatím to drží, ale určitě mi to ještě během dneska udělá

jen taková pod otázka, jste si jistí, že je to ovladačem na grafiku nebo to může být i jiný problém ??

zatím teda díky za rady a já se vám ještě ozvu

11.06.2015 08:31
ověřen
příspěvků:42

tak bozužel ani verze 296.10 nepomohla, jdem teda hledat ještě starší, jinak už nvm a kdo ví jestli je to vůbec ovladačem na grafiku

11.06.2015 08:50
ověřen
příspěvků:2 090

Škoda, žes nereagoval na tu závadu hned, jak vznikla. Možná byl stroj ještě v záruce a šel reklamovat. Teď už je pozdě.

Jinak můj názor je, že ovladačem to skutečně nebude.

Pokud chceš vyloučit virus, jelikož zde není odborník na HJT, dej dotaz do sekce HJT na PC-help, předtím si pořádně přečti Pravidla fóra a Návod na HJT.

Až Ti to vyčistí, uvidíš, zda to bude pokračovat. Pak můžeme případně hledat dále.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
11.06.2015 09:36
ověřen
příspěvků:42

ten stroj mám 7 let a závada se vyskytla asi před 2 roky, takže to v záruce už nebylo a taky jsem si myslel, že to nebude driverem

zkusim teda ještě napsat na to fórko PC-help, jinak mě už nenapadá čím by to mohlo být

11.06.2015 09:39
ověřen
příspěvků:4 972

Ještě koukni na desku, zda tam nejsou nafouklé kondenzátory, je to sice takové plácnutí do vody, ale mohlo by to při větší zátěži být příčinou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 09:51
ověřen
příspěvků:1 873

Hm, tak to vypadá, že to bude jiný problém než ovladače..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 09:52
ověřen
příspěvků:2 090

"Pokud chceš vyloučit virus, jelikož zde není odborník na HJT, dej dotaz do sekce HJT na PC-help, předtím si pořádně přečti Pravidla fóra a Návod na HJT."

Proč myslíš, že jsem Ti tam napsal tohle???

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
11.06.2015 09:54
ověřen
příspěvků:1 873

Zkusil bych to ještě pro jistotu otestovat, paměti, disk,..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 11:41
ověřen
příspěvků:42

komponenty uvnitř PC jsou v pořádku, chyba je někde v SW

SW zařízení je celkem hodně v PC a když nvm čím to je, tak to bude nějakou dobu trvat než najdu závadu

11.06.2015 11:47
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud jsi je otestoval pak ano, pokud jsi je neotestoval tak to nelze tvrdit, ani u nového hardwaru ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 12:12
ověřen
příspěvků:2 090

smrdiku, ty jsi chytrý jako rádio!!

Komponenty jsou v pořádku, ale neotestované, já ti píšu "Přečti si Návod na HJT v PC-help", ne ty jsi chytrý, tak Návod nečteš a vložíš tam blábol.

Myslíš si, že mně baví ti za takových podmínek pomáhat???

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
11.06.2015 12:17
ověřen
příspěvků:4 972

To tedy! :-( Lidi nečtou co se jim píše a dělají blbiny!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace