Úvod > Fórum > Software > cerna obrazovka "pouze pri hrani her"

[VYŘEŠENO] cerna obrazovka "pouze pri hrani her"

Dotaz vyřešen reakcí: 25.06.2015 07:22

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

10.06.2015 11:35
ověřen
příspěvků:42

zdravim a predem se omlouvam zda pisi do spatne sekce

mam dlouhodoby problem s cernou obrazovkou ( ale jen kdyz hraji nejakou hru jinak ne ), kdyz zapnu nejakou hru, nestava se to u vsech napr. heroes 5 a 6 nebo world of warcraft cataclysm nebo hearthstone ( u techto se to stava denne, ale nekdy treba po 1hod. se nic nestane nekdy zase 5min a nastane to ), kdyz uz mi to hodi cernou obrazovku, tak slysim zvuk ze hry, ale nekdy zase se zvuk sekne a je to dost hlucny, klavesnice reaguje jen do ty doby nez dam ctrl+alt+delete, pak se taky sekne ( cerna obrazovka vypada stejne jako kdyz mate vyply PC a bohuzel jenom tvrdym vypnutim to pomuze a pri znovu zapnuti hry totez a tak stale dokola )

mam stroj all in one a druhy notebook

na obou mam stejny windows 7 ultimate z flash disku

na all in one se mi vyskytuje cerna obrazovka na notebooku ne

all in one: procesor: Intel Core duo CPU P7450 2.13GHz

RAM: 4 GB
system: windows 7 ultimate 64bit
directX 11

notebook: procesor: Intel Core i3-2310M CPU 2.10GHz

RAM: 4 GB
system: windows 7 ultimate 64bit
directX 11

nemuze cernou obrazovku zpusobovat aktualizace nebo nejaky vir, protoze uz si fakt nvm rady jak se toho mam zbavit

dekuji vsem za nejakou radu a kdyby nekdo jeste neco potreboval vedet dopisem

na internetu jsem se toho docetl spoustu o cerne obrazovce, ale reseni jsem nenasel

10.06.2015 11:42
ověřen
příspěvků:4 972

Piš prosím česky!

U nelegálního systému je možné všechno, jenom na vir to nevypadá.

Stáhni HW-monitor, změř teploty při hraní a dej sem screen.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 14:26
ověřen
příspěvků:1 873

Dlouhodobý problém?

Odkdy to dělá, nebylo to po aktualizaci ovladačů GK ?

----

A všimni si, že zde používáme při psaní diakritiku, tak ji rač používat!

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 15:43
ověřen
příspěvků:42

se omlouvám teda, nepoužívám diakritiku a nikdy si nikdo nestěžovat, ale mě to problém nědělá

screen na teplotu není potřeba ale hodím ho ( teplota nepřesáhla 70 C a to ani když jsem měl zaplé 3 hry najednou )

http://screenshot.cz/54W1R/

dlouhodobý problém asi před 2 roky mi to začlo dělat a doteď jsem nepřišel nato čím to je ( může to být po aktualizací ovladačů nebo aktualizací windowsu ), ale zajímavý je, že se mi to na notebooku ještě nestalo a mám stejný windows a aktualizace, těch jsem tu taky už dal spoustu

hledal jsem na webu kde se dalo a klidně to může být virus, který je schovaný ve složce windows a není snadný ho najít, jelikož je v této složce asi 1000 položek

10.06.2015 15:44
ověřen
příspěvků:1 873

Na notebooku je jiná grafika ...atd..

Zkus ty ovladače odebrat skrze http://www.slunecnice.cz/sw/driver-sweeper/

A nainstalovat starší verzi ovl. GK.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 15:51
ověřen
příspěvků:4 972

""se omlouvám teda, nepoužívám diakritiku a nikdy si nikdo nestěžovat, ale mě to problém nědělá""

Mně to dělá problém a celkem zásadní, až budu chtít něco luštit, koupím si křížovky.

Ty teploty co máš screen jsou fajn, ale nejspíš nejsou při hraní, nebo ano?

ty teplotycomáš screen jsoufajn ale nejspíš nejsou přihraní neboano?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 15:53
ověřen
příspěvků:42

zkoušel jsem snad 10 různých verzí ovladačů grafické karty a chyba byla na všech, tak teda nvm jestli mi odstranění pomůže

jako za pokus nic nedám, ale myslím si, že budu na stejném problému jako teď

10.06.2015 15:56
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus možná tam vždy zůstalo něco aktuálnějšího a starší to nenechalo přepsat..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 16:09
ověřen
příspěvků:4 972

Vzhledem k tomu že tazatel píše i po upozornění jako prase, pak já se nadále vyjadřovat nebudu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 16:24
ověřen
příspěvků:42

bluespirit

jistě, že ty teploty jsou pri hraní, než jsem to vyscreenoval, tak jsem to samozřejmě hrál

nvm co to vadí, slova dohromady jsem nepsal a jestli ti vadí styl poskládání věty, tak se ti teda omlouvám, jenom se snažím, aby mi někdo pomohl a ať už jsem psal na x různých fór, tak si teda asi první kdo to takhle bere ( bereš to jako kdybych psal hrubky )

10.06.2015 16:37
ověřen
příspěvků:4 972

No vidíš a zrovna hrubka mi nevadí, nikdo nejsme dokonalý a chyba se vloudí, ale ty úmyslně a systematicky píšeš blbě.

Pokud ovšem nemáš klávesu Shift, pak vše beru zpět.

Ale k věci, pokud to dělá 2 roky a na stejném systému, bude to to možná systémová chyba a zkusil bych opravu instalačním DVD se systémem.

To ovšem ve tvém případě není možné, protože máš systém někde ukradený.

Je třeba si uvědomit, že tyhle systémy které někdo dává ZDARMA ke stažení jsou modifikované, upravené tak, aby nebyla třeba aktivace. Krom toho mohou být upravené i jinak.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 16:40
ověřen
příspěvků:1 873

Jak to vypadá? Už jsi něco zkusil?
---

( Myslím, že už je to vcelku čitelné a jestli jinde dovolí tazatelům čmárat, je to jejich problém, já se narozčiloval i na jiných fórech a bylo mi to houby platné.. )

--------

Když to nedělalo a na notebooku to nedělá nebude to systémem.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 16:49
ověřen
příspěvků:42

nemůžu najít ovladač, který by mi šel nainstalovat a ani starší verze, ale ještě se pokusím něco najít

zkusím si stahnout nvidia geforce experience

10.06.2015 16:50
ověřen
příspěvků:1 873

Co to je za grafiku ?
U toho all in one ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 16:52
ověřen
příspěvků:4 972
bluespirit | 10.06.2015 16:37

No vidíš a zrovna hrubka mi nevadí, nikdo nejsme dokonalý a chyba se vloudí, ale ty úmyslně a systematicky píšeš blbě.

Pokud ovšem nemáš klávesu Shift, pak vše beru zpět.

Ale k věci, pokud to dělá 2 roky a na stejném systému, bude to to možná systémová chyba a zkusil bych opravu instalačním DVD se systémem.

To ovšem ve tvém případě není možné, protože máš systém někde ukradený.

Je třeba si uvědomit, že tyhle systémy které někdo dává ZDARMA ke stažení jsou modifikované, upravené tak, aby nebyla třeba aktivace. Krom toho mohou být upravené i jinak.

To chování se pochopitelně může lišit v závislosti na použité GK a ty jsou rozdílné.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 16:57
ověřen
příspěvků:1 873

To už bylo popsáno..
----
Co to je za grafiku ?
U toho all in one ?
nvidia geforce 9600m gs ?
-----------------------------

Našel jsem i ty co jsi tam měl před dvěma lety, ale tak počkáme, třeba si je najdeš.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 17:11
ověřen
příspěvků:42

svatá, ano přesně tahleta grafika

teď mám nainstalovaný nvidia geforce experience verze 341.44

a věřím, že když zapnu hru, tak mi to hodí stejnou chybu, ale třeba se pletu

vyzkouším a dám vědět

10.06.2015 17:13
ověřen
příspěvků:1 873

No ty jsou z letošního února :-)

Pokud to bude blbnout, tak je zase odeber tím prográmkem DS a > Zkus ty 320.49

http://us.download.nvidia.com/Windows/320.49/320.49-notebook-win8-win7-64bit-international-whql.exe

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 17:18
ověřen
příspěvků:42

našel jsem i starší verze, ale jak mám vědět, který ovladač si mám nainstalovat

tento Nvidia-GeForce-Driver for Vista and 7 (64-Bit) 296.10 je z roku 2012

a že těch ovladačů tu je celkem hodně

10.06.2015 17:20
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus ten z odkazu výše, jinak pokus - omyl, dokud si nesednou, tyhle výše jsou z června 2013.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace