|<<124>>|

[VYŘEŠENO] Bluetooth ovladace nejdou

Dotaz vyřešen reakcí: 27.01.2017 10:56

28.01.2017 12:13
ověřen
příspěvků:4 972
animarina | 28.01.2017 12:07

Ne dekuju nechci aby mi nekdo pres wiever lezl do PC i kdyz tu nema mzadne statni tajemstvi. Reinstaluju to. Diky za vsechny rady a pak sem napisu jak to dopadlo.

Do Google Disk vleze jen ten, kdo zná heslo, stejně tak ti vleze do PC když bude znát heslo :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 12:17
příspěvků:73

A kdyz heslo nemam ? :-D

28.01.2017 12:18
ověřen
příspěvků:2 090

Nikdo ti do PC nepoleze, jen ti tam poradí, co a jak s tvým PC udělat aby jsi ho vyčistila SAMA.

Ale kdo chce kam pomozme mu tam........

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.01.2017 12:22
ověřen
příspěvků:4 972

Potom, pokud si připojená k internetu se ti do PC dostane každý kdo to trochu umí a ani o tom nebudeš vědět. :-)

Já tady mám v kabelové síti spoustu lidí a mnoho jich to nemá zabezpečeno. Takže bych jim mohl vše přečíst, nebo jim klidně na jejich tiskárně něco vytisknout. Je to ovšem trestné a tak občas někomu napíšu ať si to zahesluje.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 12:25
ověřen
příspěvků:2 090

bs: Tleskám ti!!!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.01.2017 13:04
příspěvků:73

A jakym programem se mi dostane do toho PC ?

28.01.2017 13:08
ověřen
příspěvků:4 972

Žádný program není třeba. Stačí otevřít síťová připojení a v síti najdeš počítače. Ty co nemají heslo jsou přístupné. Je to stejné jako třeba u mobilu a wifi, někde je wifi otevřené, jinde, třeba v restauraci požádáš o heslo.

Tohle samozřejmě ale vůbec nesouvisí s tou kontrolou Hijackthis, tam nikdo nikam neleze :-)

V síti to vypadá jako na obrázku, jen počítačů je víc. Je tam tvůj soused, ty a mnoho dalších. Pak stačí kliknout na počítač a ten se buďto otevře, nebo si vyžádá heslo. On by tomu měl zabránit firewall, ale ne každý ho používá, nebo ho má dobře nastavený.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 13:51
příspěvků:73

Dobre rozumim, dekuji.

29.01.2017 09:31
příspěvků:73

Ok, funguje uz vse. Po reinstalacic windowsu jsem zakazala prislusne aktualizace windowsu ktere m iradily na jednom foru. Nainstalovala sem zase bluetooth a pres tu aplikaci rizeni Dualshocku 4 aktualzivala ty pluginy a dala tam ty jejich aktualizace tak jako pred tim s tim rozdilem ze mi uz bluetooth ten joystick najde po jedne sekunde hned po zapnuti joysticku. Vsechno funguje jak ma dokonce i touch pad.

29.01.2017 11:30
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to je bezva!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.01.2017 11:39
příspěvků:73

Prisla jsem taky na to, ze Visual C 2013 tam z nejakyho duvodu prekazel. Nainstalovala jsem 2015 a porad to neslo. Az potom co jsem odinstalovala 2013 to najedou slo. BT mi to naslo okamzite a drzi to stabilne bez jakeho koliv vypadku. Ted jen musim prijit na to jak to sprovoznim pro kazodu hru. U Metal Gear Solid 5 to jde jelikoz ta hra je delana pro joystick takze se to automaticky prepne na gamepad kdyz ho pouziju a kdyz pouziju klavesnici prepne se to na klavesnici. Takhle to ale u vsech her neni. Treba u Tomb Raideru mi ten joystick nejde ale napriklad u emulator PCSX2 funguje vse.

29.01.2017 11:41
ověřen
příspěvků:4 972

Hry nehraji, takže nemám zkušenosti, ale jsi šikovná, že si to vše zvládla!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.01.2017 11:46
příspěvků:73

No dekuju ale i tak se citim dost tupa :-D Trvalo to dost dlouho, diky za pomoc. Az zase neco nebudu vedet napisu mejte se zase.

|<<124>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace