[VYŘEŠENO] Bluetooth ovladace nejdou

Dotaz vyřešen reakcí: 27.01.2017 10:56

27.01.2017 15:04
příspěvků:73

Ja ale mam ovladace k zakladni desce a to vsechny.

27.01.2017 15:08
ověřen
příspěvků:4 972

Nemáš !!!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.01.2017 15:54
příspěvků:73

Nainstalovala jsem uplne vse co jen slo stahnout. Co se tyce techto ovladacu. Kliknu na to, dam aktualizovat a naskoci eror. Ad uz z pocitace vyhledanim. Pise mi to ze system windows nemohl nainstalovat ovladac a ad kontaktuju vyrobce atd atd.

27.01.2017 15:56
ověřen
příspěvků:4 972

Proboha, úplně vše ti nikdo neříkal, jen 2 ovladače! Do polívky taky nedáváš úplně vše co máš doma, ale jen co potřebuješ.

Dej sem screen ze Správce zařízení, neměl by tam být žádný žlutý ! nebo ?

Co zase aktualizuješ?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.01.2017 16:36
příspěvků:73

Mam problem s USB. USB se nechce aktualizovat. Porad same erory.

27.01.2017 17:31
ověřen
příspěvků:2 090

Tak se zase vmísím.

Jak už tu padlo, instalovat "všechny" ovladače je nesmysl, je třeba instalovat ty, které jsou potřeba. Jestli v tom tápeš (jako že docela určitě), bude nejlepší si pozvat někoho, kdo PC technice trochu rozumí. Řeknu na rovinu, že jsem schopen ti ten PC v pohodě rozběhat včetně Bluetooth, ale NE NA DÁLKU!! Když u toho budu sedět, za 1/2 hodiny nemám co dělat a PC pojede. A někoho takového si bohužel musíš sehnat.

Jsem z Chebu, kdybys náhodou byla do cca 50km odsud, rád ti pomohu.

Šméčko v tom nehledej, je mi 60 a jsem šťastně ženatý

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.01.2017 21:30
příspěvků:73

No to bych se docela bala jelikoz nejsem jeste ani plnoleta :-D Ale kazdopadne dekuju. Udelala sem to ze jsem odinstalovala chipset a nainstalovala znova. Mam totiz zakazane aktualizace jelikoz nechci aby mi tam chodila ta aktualizace na upgrade windows 8, jednou jsem ji odstranila a pak se tam zase sama stahla. Nainstalovala sem ovladace usb 3 a pak nakej hot fix a vsechno funguje. BLuetooth uz taky funguje. Dualshock 4 mi funguje pres ten software DS4 app i bez nej ale musim ho mit zapojenej usb kabelem. Kdyz ho vyndam Bluetooth mi ho nenajde. Ale umi mi najit muj mobil. Takze ted budu asi tak miliardu let resit jak sprovoznit ten joystick aby to slo bezdratove :-D

28.01.2017 07:57
ověřen
příspěvků:4 972

Takto je pokrok, dobře!

Teď je třeba aby to našlo ten bletooth a ten bude třeba možná spárovat. To bude trochu oříšek.

Doporučuji provést aktualizace a pak na čas zase klidně zakázat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 09:58
ověřen
příspěvků:2 090

BLuetooth alias bletooth už funguje

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.01.2017 10:15
příspěvků:73

Funguje ale nevim jak ho sparovat. Umi mi to nalez jen mobil.

28.01.2017 10:40
ověřen
příspěvků:4 972

Aby se to dalo spárovat je třeba to nejprve najít. Jsou k tomu nainstalované ovladače /mají-li být/? Jak to vypadá ve Správci zařízení?

Možná je třeba spustit nějakou hru ve které má ten ovladač pracovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 10:40
ověřen
příspěvků:2 090

A nějaké pokyny při pokusu o spárování?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.01.2017 10:44
příspěvků:73

Jednoduse mi to nechce najit. Mam zaplou hru ktera je delana i na gamepad a je zminimalizovana. Kdyz zapojim ten joystick do USB a zapnu tu aplikaci tak se mi normalne rozsviti mdore a sprovonzi se. Jenze ten joystick fungoval i predtim nez sem tam tu aplikaci instalovala akorat nesvitil modre nesvitil vubec. Kdyz drzim obe ty tlacitka aby ten joystick zacal blikat jakoze hleda signal, tak blika ale v bluetooth nastaveni mi to proste nechce najit. Najde mi to jen mobil. Nainstalovala sem dokonce i xbox drivery.

28.01.2017 10:46
ověřen
příspěvků:4 972

Nejprve je třeba aby se to zařízení objevilo na ploše jako připojené. Pal se to spáruje s tím BT adaptérem, ale způsob spárování se výrobek od výrobku liší.

Pohledám. Tady něco pro ilustraci:

https://www.microsoft.com/accessories/cs-cz/support/how-to/mouse/bluetooth

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 10:55
ověřen
příspěvků:4 972
animarina | 28.01.2017 10:44

Jednoduse mi to nechce najit. Mam zaplou hru ktera je delana i na gamepad a je zminimalizovana. Kdyz zapojim ten joystick do USB a zapnu tu aplikaci tak se mi normalne rozsviti mdore a sprovonzi se. Jenze ten joystick fungoval i predtim nez sem tam tu aplikaci instalovala akorat nesvitil modre nesvitil vubec. Kdyz drzim obe ty tlacitka aby ten joystick zacal blikat jakoze hleda signal, tak blika ale v bluetooth nastaveni mi to proste nechce najit. Najde mi to jen mobil. Nainstalovala sem dokonce i xbox drivery.

Děláš to dobře, je třeba to zkoušet. Ale necpi tam nějaké drivery pro xbox, když to není xbox. Akorát tím zaneřádíš PC a fungovat to nebude.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 10:59
příspěvků:73

Takhle to vypada kdyz nemam zapojenej ten joystick do USB. Kdyz ho zapojim do USB objevi se znovu stejnej controller vedle neho ale v nabidece BT Nic.

28.01.2017 10:59
příspěvků:73

No ja cetla ze ty drivery na xbox controller pry umoznuji BT to najit.

28.01.2017 11:02
ověřen
příspěvků:4 972

No ano, vidí to jen mobil? /malý obrázek já na to nevidím/ To zařízení se musí objevit vedle toho mobilu, obr. vlevo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.01.2017 11:03
příspěvků:73

Jo to je mobil. A nekdy mi tam i naskoci sluchatka s mikrofonem ktery vubec nemam :-D

28.01.2017 11:04
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus dát ten BT do jiného USB, nejlépe zadního. A ptal jsem se jak to vypadá ve správci zařízení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace