Úvod > Fórum > Internet > Nová herní stránka - nábor!
|<<1>>|

Nová herní stránka - nábor!

25.02.2016 11:03
příspěvků:10

Ahoj,

Zakládáme novou herní stránku, která bude zaměřena na recenze a to konkrétně na: (hry, pc komponenty, konzole, herní vybavení, monitory, pc celkově atp.)

Koho hledáme a s jakými znalostmi:

Redaktory - Musí umět psát pravopisně správně, dokázat vytvořit článek podle pohledu toho co to hrál

Hráče - Musí mít počítač, který při minimálně středním rozlišení rozjede novější hry a má tu možnost tu hru natočit, dobrou komunikaci s redaktorem (každému bude přidělen jeden redaktor, nebo jeden redaktor bude mít dva hráče), musí projevovat dobré i špatné věci na hře atp.

Znalce komponentů a pc celkově - Musí mít za sebou několik postavených pc a musí se vyznat v tom co je dobré a co ne :-)

Mít možnost do svého pc vložit grafickou kartu, základní desku atp.

Mít full hd kameru pro natáčení recenzovaných komponentů a pc.

Konzole master - Vyzná se v konzolích tak jako nikdo, mít střihovou kartu, protože bude také natáčet nové hry z konzolí a velký přehled o dění ve světě celkově

Gaming gear tester - Bude testovat klávesnice, myši, sluchátka a další vybavení. Musí mít možnost natočit například nastavení myši, mít full hd kameru pro natáčení a musí se vyznat v produktu, který právě recenzuje.

Do tohoto oddělení se budou započítávat samozřejmě i monitory.

Moblie tester - velký přehled v mobilních telefonech (toto oddělení budeme vytvářet jakmile se domluvíme s některým z výrobců, zatím jsme volali Samsungu a Lenovu, kteří nám dali maily)

Co nabízíme:
-Mnoho výhod od sponzorů
-Kvalitní tým

-Přístup k nejnovějším produktům od světových výrobců

-Možná i nějaké měsíční bonusy do budoucna - podle vývoje stránek Emotikona smile

-Vlastní email končící naší doménou

-Přístup ke stránkám z pohledu administrator

Pro zatím můžu s jistotou říct, že do recenzí máme (Asus, Acer, Gigacompuer, Cooler Master, jakékoliv hry, které jsou v betaverzi i mimo betu díky vydavatelům, Natec, E-Blue) To je prozatím vše co můžu říci ostatním výrobcům budeme psát postupem času podle toho jaké novinky budou přicházet.

Máte-li zájem tak prosím pište do komentářů co byste chtěli dělat a já vám napíšu, nebo na email: RiceGames@seznam.cz

Samozřejmě můžete psát také do soukromých zpráv na facebooku.

25.02.2016 11:44
ověřen
příspěvků:4 972

Odkaz na stránku není?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2016 15:28
příspěvků:513

Ahoj. Rád by som do toho šiel, ale o chvíľu odchádzam znova na dlhšie do zahraničia a nebude na to čas, čo je veľká škoda. Inak palec hore, pretože väčšinou podobných ponúk tu je dosť amatérskych.

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
25.02.2016 15:34
ověřen
příspěvků:4 972

@faustzwei Smím se zeptat dle čeho soudíš? Já tu stránku hledal, ale nenašel.

Ano, je to dobře napsáno, ale tak vypadají všechny obaly na zboží které kupujeme.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2016 16:21
příspěvků:513

Mal som na mysli, že pokiaľ to bola pravda, tak tí naberači predtým nevolali do daných spoločností atď... . A som zvedavý ako to dopadne a stránka či je.

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
25.02.2016 16:29
ověřen
příspěvků:4 972

Já právě k podobným nabídkám nemám žádnou důvěru. Buďto to píše nějaký školák, nebo zase nejsou uvedené stránky, to není dobře.

Jestli nabízím nějakou práci, pak uvedu vše potřebné a ne aby si se mnou hned z počátku někdo dopisoval.

Nemám důvěru!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2016 18:01
příspěvků:10
bluespirit | 25.02.2016 11:44

Odkaz na stránku není?

Omlouvám se, ale stránka je zatím nevydaná, sice máme zaplacenou doménu, hosting a vše skoro připravené, ale bez redaktorů a všeho ostatního je zbytečné něco vydávat :-).

To by stránka nebyla aktivní a tím pádem zbytečná.

25.02.2016 18:04
příspěvků:10
faustzwei | 25.02.2016 15:28

Ahoj. Rád by som do toho šiel, ale o chvíľu odchádzam znova na dlhšie do zahraničia a nebude na to čas, čo je veľká škoda. Inak palec hore, pretože väčšinou podobných ponúk tu je dosť amatérskych.

Nejsme amatéři :-) máme zaplacenou doménu i hosting jen hledáme tým, který tu stránku rozjede ve velkém a udělá dobré jméno :-).

Máme domluvené sponzory vše co je nutné :-).

Rádi bychom to dotáhli na pozici, ve které je RePlay, nebo Indian atp. :-)

25.02.2016 18:05
příspěvků:10
bluespirit | 25.02.2016 16:29

Já právě k podobným nabídkám nemám žádnou důvěru. Buďto to píše nějaký školák, nebo zase nejsou uvedené stránky, to není dobře.

Jestli nabízím nějakou práci, pak uvedu vše potřebné a ne aby si se mnou hned z počátku někdo dopisoval.

Nemám důvěru!

Je škoda, že nemáte důvěru, ale už asi po třetí píšu, že máme doménu, hosting, ale bez týmu, který by stránky posunul to nejde :-( Takže jakmile bude tým, který bude odvádět veškerou práci tak budou stránky :-). Když nebude tým a stránka bude aktivní tak co pak s tou stránkou :-).

25.02.2016 18:07
příspěvků:10
faustzwei | 25.02.2016 16:21

Mal som na mysli, že pokiaľ to bola pravda, tak tí naberači predtým nevolali do daných spoločností atď... . A som zvedavý ako to dopadne a stránka či je.

Stránka zatím není vydaná, protože bez týmu je zbytečné ji mít aktiviní, máme zaplaceno doménu, hosting, ale bez týmu to prostě nejde :-) To by potom stránka byla k ničemu :-).

A veškerým společnostem jsem volal a psal už dlouho dopředu jen díky tomu, že jsem pro veškeré společnosti natáčel recenze atp. :-)

Takže mám kontakty.

25.02.2016 18:11
příspěvků:10

Rád bych oznámil, že stránka nebude v provozu do doby, než se najde celkově tým, který by tuto stránku řídil :-).

Prozatím máme zaplacenou doménu a hosting, samozřejmě stránky také vytvořené, už jen čekáme na tým, který musí obsahovat minimálně 8 členů a můžeme stránku spustit :-).

Takže budu rád, když budete psát na náš prozatím vytvořený mail RiceGames@seznam.cz Nebo si počkejte naberu jiné a pak si můžete psát na mail marketingu :-).

25.02.2016 18:15
ověřen
příspěvků:4 972

Srandovní :-D Jak chceš udělat tým na něco co není.

I když i to jde. Hledám instalatéry a budem dělat vodu, až se sejdeme. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2016 18:45
moderátorověřen
příspěvků:537

Nová herní stránka a nemá stránku. hm, zajímavé

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
25.02.2016 20:00
příspěvků:10

Prosím...jde o to, že jsem s c4 hosting domluvený na tom, že do té doby než bude stránka aktivní nemusíme zaplatit...takže nebudu zatím platit, když nemusím prosím přemýšlejte než něco napíšete :-). A jde o to, že co byste dali na tu stránku, když tam jde hlavně o ty novinky a recenze to tam mám dát recenzi na svou pračku, nebo jak si to představujete ?

25.02.2016 21:08
ověřen
příspěvků:2 090

Nejde o to, jak si to představujeme my, ale hlavně jak si to představuješ Ty. A popravdě řečeno, ani ve mně Tvoje představy moc důvěry nebudí.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
26.02.2016 12:21
příspěvků:10

Nemáte zájem :-) tak bude mít někdo jiný..

26.02.2016 15:43
ověřen
příspěvků:2 090

Držím Ti palce abys nějaké důvěřivce našel

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
26.02.2016 16:50
příspěvků:10

Přemýšlím, že tu stránku vydám zaplatím za měsíc hledání, aby lidé důvěřovali a pak se to rozběhlo...takže 80 kč půjde jen tak na nic, protože lidé jsou nedůvěřivý :-).

26.02.2016 16:59
ověřen
příspěvků:4 972

Nedůvěřivý, no ano..... Ty máš spoustu požadavků a nabízíš zajíce v pytli. Takových stránek jsou desítky a stovky, ale nikdo na ně nechodí.

Zavedené stránky mají i svoje zkušené uživatele, nebo i profíky. Já třeba byl na dvou fórech celkem 15 let. Takový člověk ti s výstavbou stránek pomáhat nebude.

Musíš najít nějaké zapálené študáky a doufat že se něco naučí a vydrží.

Ta chceš v podstatě dost práce, ale za práci se platí.

Já ti sice držím palce, ale v úspěch nevěřím. Roli také bude hrát to, jak dobré stránky budeš mít. To je velmi důležité!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.02.2016 19:17
příspěvků:10

Podívej já nabízím 60% slevy, které máme poskytnuté u všech sponzorů a možnost cca. při každé 3 recenzi si produkt nechat...je to podle toho jakou práci odvedou a hodnotí to sami sponzoři.

A myslím si, že když napíšu na jednu stránku, která se třeba komponenty zabývá už pár let tak všichni tři projeví zájem s námi spolupracovat :-) Když už pár let spolupracují s Asusem, MSI a dalšími tak jako já a tím i má stránka :-).

A nemůžu jen tak zaměstnávat někoho komu ještě není 15 například...Takže mu peníze dát nemůžu. Zase trošku přemýšlení jde jen o to natočit to a vydat to s komentářem ve videu a taky na "papíře" a jim to bohatě stačí.

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace