Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Po probuzení z režimu spánku nereaguje lišta.

[VYŘEŠENO] Po probuzení z režimu spánku nereaguje lišta.

Dotaz vyřešen reakcí: 08.03.2016 18:46

08.03.2016 18:02
ověřen
příspěvků:206

Zdravím, restartuju ntb, po najetí vše oka, noťas uspím. Po přihlášení už ale spodní lišta nefunguje jak by měla, graficky reaguje, programy spustím, a přepínat okna mi jde, ale po kliknutí na start se nic nestane, to samé s vyhledáváním, kalendářem, zvukem, wifinou, napájením. Zkrátka vše co je windowsácké nejde otevřít. Hojně využívám vyhledávání, a leze mi to krkem.

Všechno aktualizované, používám leg. soft.

Nějaké nápady?
ps: podpora windowsu stojí za ....
ps2: radu vypínat ntb, vynechte. Děkuji.

08.03.2016 18:06
ověřen
příspěvků:4 972

Podpora Win funguje, jen je třeba dobře položit otázku. Tady třeba vůbec netušíme jaký máš systém?

XP, Vista/ W7, W8, W8.1, W10?

Máš všechny aktualizace? Já mám W10 a občas se mi stává to samé, je nutné restartovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.03.2016 18:46
ověřen
příspěvků:206

Win 10. Ale aby se to stávalo pokaždé?

ps: nefunguje, řekli mi že mám nainstalovat aktualizace a nebo přeinstalovat winy.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace