Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > zvuky ve wow a jinde(podle mě problém s HW)

zvuky ve wow a jinde(podle mě problém s HW)

14.06.2010 16:47
příspěvků:1

Zdravim, řeším takový problém se zvukem. Do ted(cca 2 roky) sem žádný problém neměl. Hraju world of warcraft(wow) a všiml jsem si u něj problému se zvukem, ale problém je i jinde jen ne tak markantní. Když zapnu wow a lognu se tak jak se začne hra načítat tak se začne docela hustě sekat zvuk. Jako, že je takový trhaný a zpomalený a tím i typicky zkreslený, jako když si zpomalíte nějakou píšničku ve windows media playeru. Při wow poslouchám mp3 a krom nich je ale zkreslený takto i zvuk v samotném wowku, čili jakoby všechny zvuky co jdou z PC byly takto zkresleny. Nikdy mi to nedělalo a nastavení mám 100% pořád stejné. Na první pohled by se zdálo, že mám slabý komp, a že můj hardware nestíhá a proto se seká i zvuk. Opak je pravdou. Zkoušel jsem wow na mym notebookovi( to samé wow, protože sem ho suše přetáhl po síti) a tam ač jsem při lognutí a při načítání měl cca 7fps vim je to hustý, ale ikdyž se mi wow sekalo a bylo skoro nehratelný tak při těchto cca 7fps byl zvuk jak z wow tak z mp3 čistý, nezkreslený prostě tak jak má být. Už jsem kvůli tomu zformátoval celej disk, přeinstaloval windows, tak si myslim, že problém tady nebue, kodeky a ovladače sem si stáhnul nejnovější od výrobce a nic, vyčistil sem celý PC nandal novou chladící pastu a všechno v pohodě až na ty zvuky pořád. Může to být hardwarem?Mám intel core 2 duo 2,66Ghz, 2GBRAM(2 x 1G do dualu), GeForce8600 GT(256MB) a základovku do ASUS P5K . Na dnešní dobu to žádný dělo neni to vim, ale tak proč to dělá až ted? Zdůraznuju že nic půštěnýho krom wow ve windows nemám a na tý sestavě kterou mám musí běhat wow jak hodinky. Když si zapnu aplikaci guitar pro(přehrávání tabulatury) nebo windows media plyer a pustim si třeba word tak pak při přecvaknutí z guitar pra do wordu se zvuk taky trochu zaškobrtne. Neni to tak markantní jako když se třeba načítají hráčské postavy ve wow a to i v průběhu hraní či sledování okolní krajiny. Prostě kdykoli je větší zatížení na sestavu, ale princip zkrelsení je znát na chvilku. Na mě to dělá dojem jako kdyby propustnost dat na základový desce byla najednou nizká, ale zase to by se zpomalil PC celkově a nejen zvuk, tak nevim. Už jsem tento problém řešil delší dobu a bylo mi řečeno, že si mám koupit novou zvukovou kartu. Otázka zní jestli koupě nový zvukový karty vyřeší problém a jestli když si třeba koupim novou základovou desku, tak jestli nebudu mít problémy s windows, když sem si koupil originální a mám je aktivovaný k téhle sestavě. Abych nebyl nařčen z toho, že jsem instalaci windows ukradl. Zvuková karta na MB je integrovaná v současné době. Tak jestli by někdo nemohl poradit. Snažil jsem se vylíčit problém co možná nejdůkladněji jsem uměl

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace