Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Zvuk (i obraz) Leadtek WinFast DTV 1800 Hybrid

Zvuk (i obraz) Leadtek WinFast DTV 1800 Hybrid

25.05.2009 06:55
příspěvků:3

Zdravím Měl bych tři dotazy, nevím, jestli již tady byly probírány; pokud ano, pošlete mi prosím odkaz nebo mi vysvětlete - budu velice vděčný . Tento dotaz jsem dal také na forum.kukni.cz a forum.pc-poradna.cz, ale nikdo mi neodpověděl, proto jej dávám i tady

a) když jsem nainstaloval software této karty, chvíli vše jelo v pohodě, ale nyní, když chci ubrat zvuk pomocí kolečka na myši, zvuk mi vůbec neubírá, i když na obrazovce je ukázáno, že zvuk ubírám (přidávám) ...

b) když přepínám kanály (analog), obraz chvíli šumí, než mi vlevo nahoře zmizí číslo kanálu; jakmile zmizí, obrazovka přestane šumět (to samé i při "ubírání" zvuku, i mi zvuk nejde ubrat - ad a))

c) když stáčím z kamery (na kazety), někdy se mi stane (i uprostřed stáčení), že "přeskočí" zvuk a do nahrávky se zaplete silný vysoký tón - nahrávka je absolutně nepoužitelná .... to samé (VŽDY), když nastavím určitý čas, kdy má začít a skončit nahrávání; v případě když se dívám a dám nahrávání, toto mi neudělá

P.S. To vše při analogu, ještě nemám možnost sledovat televizi přes digitál

07.06.2009 05:54
příspěvků:3

Nikdo neví ???

08.06.2009 13:57
příspěvků:3

To nikdo nemá ani tušení ??

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace