Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Zvuk a vše okolo něj

Zvuk a vše okolo něj

05.08.2012 11:32
příspěvků:1

Mám problem instaloval jsem windows xp sp3 a všechno sem udělal ale kdyz nainstaluju ovladace na zvuk tak se mi normalně nainstalujou ale zvuk nejde stejnak nevíte někdo co stím?? děkuju moc

05.08.2012 11:41
příspěvků:5 728

napis co mas za pc, predevsim desku a pokud neni zvukovka integrovana, tak i zvukovku.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
06.08.2012 01:42
příspěvků:1 279

Kabel máte asi dobře zapojený, ale nemáte v PC dvě zvukovky (je jen špatně nastavena výchozí zvuková karta, nebo je nastaven HDMI out - "zvukovka v grafice") Pak to může být někde ztlumené, či tak něco, ale pokud toto všechno vyloučíte, tak se držte toho, co napsal radeksima

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace