Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Ztratím záruku při instalaci Win10?

Ztratím záruku při instalaci Win10?

28.10.2015 09:43
příspěvků:19

Chtěl bych se zeptat. Když udělám instalaci při, který si dám ať se mi všechno smaže ztratím záruku?. Četl jsem, že když si dám jen upgrade a všechno mi tam zůstane tak ne, ale nikde jsem se nemohl dočíst jak to je s instalací kde se všechno smaže, včetně programů od výrobce počítače typu HP support assistant atd. Děkuji za odpověď.

28.10.2015 09:46
ověřen
příspěvků:4 972

Je jedno jaký máš systém a co je na disku. Na záruku to nemá vliv. Pokud to nebude šlapat jak má, pak systém pochopitelně reklamovat nemůžeš.

Pokud bys udělal upgrade na W10, pak máš měsíc na obnovení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.10.2015 09:48
příspěvků:19

Tohle je přesně to co jsem potřeboval vědět. Děkuji za odpověď.

28.10.2015 10:30
ověřen
příspěvků:4 972

Jen bych ještě dodal, že na reklamaci to můžeš dát i bez HDD, pokud tedy HDD není předmětem reklamace.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace