Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Ztratím rychlost internetu použitím Wi-Fi USB adaptéru?

Ztratím rychlost internetu použitím Wi-Fi USB adaptéru?

09.05.2011 16:44
příspěvků:3

Zdravím, chci se zeptat, jestli poznám rozdíl, když se připojím k Wi­-Fi tímto adaptérem, nebo přímo kabelem z routeru. Bylo by to cca 5 metrů od routeru a nechce se mi přes byt tahat kabel. Díky za odpověď :­)

kdyžtak router by to byl nějaky obyčejný od O2, nebo mám doma Hauwei EchoLife HG52i.

09.05.2011 17:05
příspěvků:5 728

pouzij kabel. projevi se to trosku na rychlosti i na odezve. obvzlast jestli ti to bude nekdo zarusovat.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.05.2011 17:36
příspěvků:3

tak jestli se to projeví trošku mi zas tak nevadí

asi to budu muset vyzkoušet, známý mi zase říkal, že doma Wi-Fi maj a že tam žádný rozdíl není

09.05.2011 17:47
příspěvků:5 728

ten rozdil je znatelny az pri vyssich rychlostech. zalezi co pouzijete k zaheslovani, jestli wep ci wpa ci wpa2-to routeru hodne snizi propustnost a zvysi odezvu. taky kdyz pripojite pres wifi treba notebook ve vedlejsi mistnosti, tak se snizi jeste vic propustnost. routery fungujici v rezimu 802.11g maj propustnost 20mbit- a to ty drazsi.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.05.2011 18:08
příspěvků:3

tak nepředpokládám, že by mi dali router s nižší propustností, než rychlost připojení

zaheslovaný to určitě bude muset být. myslíš, že nastavení připojení PC přes mac adresu (tedy ani wep ani wpa) to tolik brzdit nebude?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace