Úvod > Fórum > Ostatní > Ztráta "Adres´" i celého adresáře při převodu Outloku na verzi 2013.

Ztráta "Adres´" i celého adresáře při převodu Outloku na verzi 2013.

19.11.2014 12:30
příspěvků:14

Prosím o radu. Při instalaci Office na verzi 2013 jsem udělal plno chyb. Původní verzi 2007 jsem odinstaloval a pak nainstaloval novou. Neudělal jsem si zálohu dřívějších dat. Následně jsem zjistil, že jsem přišel o všechny mailové adresy, co jsem v původní verzi měl. Je vše úplně totálně ztraceno, nebo adresy je možno ještě někde dohledat..... v koši? .... Co je to za soubor, kde je adresář? Děkuji za případnou pomoc. Vostrý

19.11.2014 19:24
ověřen
příspěvků:1 873

Nepoužívám Outlook,ale tak si otevři ty mejly v nějakém prohlížeči..

A odtud si je natahej...
A mohly by být zachovány tady..

C: Documents and Settings,[uživatel], Local Settings,Data aplikací,Microsoft,Outlook, ...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
20.11.2014 10:35
příspěvků:14

Jo, jo, díky.... Zkusil jsem to.....jsou tam data z předchozí verze , ale adresář tam není.... Budu muset asi opravdu otrocky vyhledávat adresy na prošlých mailech a adresy po jedné kopírovat.

Co se dá dělat....Za blbost se platí....Přeji krásné dny. Vostrý

20.11.2014 10:35
příspěvků:14
svata | 19.11.2014 19:24

Nepoužívám Outlook,ale tak si otevři ty mejly v nějakém prohlížeči..

A odtud si je natahej...
A mohly by být zachovány tady..

C: Documents and Settings,, Local Settings,Data aplikací,Microsoft,Outlook, ...

Jo, jo, díky.... Zkusil jsem to.....jsou tam data z předchozí verze , ale adresář tam není.... Budu muset asi opravdu otrocky vyhledávat adresy na prošlých mailech a adresy po jedné kopírovat.

Co se dá dělat....Za blbost se platí....Přeji krásné dny. Vostrý

20.11.2014 10:54
ověřen
příspěvků:1 873

Myslím, že by to mělo jít i ž té mejlové stránky hromadně vyexportovat, nedělal jsem to, ale mrkni na to...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.11.2014 10:47
příspěvků:14

Zkusím.....Díky....

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace