Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Zpomaluje wifi router internet??

Zpomaluje wifi router internet??

17.11.2008 20:28
příspěvků:1

zdravim,

mam takovy mensi problem a verim, ze se najde nekdo kdo mi ho pomuze vyresit...

mam pripojeni od o2 s rychlosti 8mbps. internet je to of course adsl a pouzivam modem/router edimax EW-7209APg...modem mam strceny ve skrini a jak notebook, tk pc, tk pda pripojuji pres wifi, z tohoto duvodu jsem si poridil prave tento modem s wifi abych nemusel tahat zadne draty po byte...vsiml jsem si ale toho, ze internet neslape zdaleka tou rychlosti jakou by mel, na notebooku i pc namerim vzdy nejakych 4,5mbps...zkusil jsem teda pripojit na chvili nb klasicky pres kabel a razem to slo v pohode 7,5mbps. wifi modem ma mit prenosovou rychlost az 54mbps, nevidim tedy duvod proc by mel internet zpomalovat...napada nekoho neco? nemelo by to byt prekazkami mezi modemem a zarizenim, zkousel jsem merit rychlost pres wifi i nablizko od modemu...

predem dekuji za snahu a ochotu

27.11.2008 13:15
příspěvků:8

Zdar já mám taky od O2 8mb a mě jede nejvíc 6650kbits a mam to napojeny na normal modem tam záleží jak kvalitně máš nataženej net a jak daleko seš od ústředny

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace