Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Znaté nějaky program ktery hleda veci ktery nepouzívate dlouho?

Znaté nějaky program ktery hleda veci ktery nepouzívate dlouho?

07.01.2017 13:53
příspěvků:2

Ahoj. jmenuju se ondra a je mi 14. tak jsem se chtěl zeptat. je tady nějaký program ktery hleda programy myslím třeba nainstalované. Třeba nějaky EXE nebo nějak tak. prostě programy který nepoužívam dlouho. hledam ten program tak dlouho a najit ho nemužu. Nejsem nějaky it. je mi jenom 14.

Treppesch
07.01.2017 15:38
příspěvků:757

Ahoj, jak to myslíš? Chceš hledat nepoužívané programy, které máš nainstalované v PC?

V ovládacích panelech máš položku Programy, kde je seznam všech nainstalovaných programů v PC. Odtud můžeš nepoužívané programy smazat.

Neinstaloval bych zbytečně nějaký prográmek, který za tebe bude něco dělat. Většinou takové programy napáchají víc škody než užitku.

Pokud chceš PC pročistit od různých dočasných souborů, co si systém ukládá, doporučil bych např. CCleaner.

11.01.2017 16:43
příspěvků:2

Praveže ne. ja chci nějakej program který detektuje.. asi jsem se přepsal. ale tak je to jedno.

Treppesch
11.01.2017 19:07
příspěvků:757

Ano, to dává smysl.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace