Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Změna oprávněneho uživatele kopie

Změna oprávněneho uživatele kopie

20.05.2009 15:38
příspěvků:14

Čau mám winXP a zajímalo by mě, zda jde změnit oprávněný uživatel kopie systému v systému.

Koupil sem totiž starší ,ale nový, siemens (jen tak prozatím..) z s již přednastaveným uživatelem na "Oem".

Protože pánové v siemensu té přípravě na instalaci moc nedaly . No a při instalaci určitě na 100% nebyla volba opr. uživatele.

To mě celkem značne se**!

Vím že se to dá změnit reinstalem, ale cedko se systémem přibaleno nebylo (jak psaly) a prodejce ani neodpověděl na reklamaci. !

No to není podstatné prostě bych chtěl vědět jak změnit oprávněnýho uživatele kopie systému?

pls poraďte!

Google User ATI Radeon user Lineage 2 Player _Obrázky z userbaneru nefungujou :]
20.05.2009 17:17
příspěvků:14

No už vím jak na to
Takže tady je návod pro ostatní :

běžte: nabítka start=>spustit=>napište "regedit"=>otevře se editor registru:

teď běže(v tom editoru) HKEY_LOCAL_MACHINE=>SOFTWARE=>Microsoft=>Windows NT=>Current version(pozor tohle označte, ale nevysouvejte) v pravém okně je spousta položek, najděte položku "Registred owner" 2krát na ni klikněte otevře se okénko s původní hodnotou tu přepište a dejte OK zavřete editor a je hotowo!!

Google User ATI Radeon user Lineage 2 Player _Obrázky z userbaneru nefungujou :]
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace