Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Zánik fora?

Zánik fora?

15.11.2015 22:10
příspěvků:11

Chci se zeptat jak to tady funguje. Poslední dobou tu nikdo neodpovídá na dotazy. Zajímá mě, jestli lidé nechtějí odpovídat nebo jestli nemohou poradit. Dík za odpověď.

15.11.2015 22:33
ověřen
příspěvků:2 090

Funguje to normálně. Když někdo odpověď zná, odpoví. Otázky, na které účastníci fóra odpověď neznají, zůstávají bohužel bez odpovědi.

Každé fórum má nějaké procento nezodpovězených dotazů, některé nižší, některé vyšší. Jestli máš znalosti a chceš se zapojit, nic Ti nebrání.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
16.11.2015 10:17
ověřen
příspěvků:4 972

Přesně tak, fórum dělají lidé zdarma a ve svém volném čase. Bohužel mnoha tazatelům chybí elememtární slušnost, zeptají se, dostanou odpověď, ale už nereagují.

Nenapíšou pomohlo mi to, nepomohlo a často ani nepoděkují.

To pak člověka přestane chuť někomu radit.

Vše je to o lidech.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.11.2015 09:55
ověřen
příspěvků:19
halaluiga | 15.11.2015 22:10

Chci se zeptat jak to tady funguje. Poslední dobou tu nikdo neodpovídá na dotazy. Zajímá mě, jestli lidé nechtějí odpovídat nebo jestli nemohou poradit. Dík za odpověď.

Zdravím tě,

Pravda je opravdu ze dvou stran stejná. Na jednu stranu řada lidí hledá radu je jim zodpovězeno, ale již se neobjeví a na druhou není zde tolik lidí ( zkušených ) co by v rámci svého volného času ochotně a odborně pomohli. Začarovaný kruh. Forum, zde je velice specifické a musí najít nejprve hodně zkušených rádců v daných problémech a také lidí, kteří budou důvěřovat radám a dosáhnou svého cíle v daném problému. Dále se věnovat jen a jen problémům a jak je pojmenováno " pomoci a poradit v případě problému uživatele " .Potom vše bude fungovat jako to vidíme na jiných forem internetu, které se specializují na danou věc.

Naděje umírá poslední. Hezký den všem.

„Jsem také člověk, ale prosím vás, neříkejte to nikomu.“ ( Gabriel Laub )
21.11.2015 12:21
ověřen
příspěvků:2 090

Dobře napsáno!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.11.2015 20:02
příspěvků:16

Vetsina veci tu uz je, staci jen hledat.

Zacinajici PHP programator, milovnik ovoce a zdraveho stravovani, filmovy fanda. Zajem o sport a kurzy. Pickero.com
28.11.2015 20:03
příspěvků:16

Jinak co jsem si vsiml, jediny aktivni tu je satam. Ten je vsude.

Zacinajici PHP programator, milovnik ovoce a zdraveho stravovani, filmovy fanda. Zajem o sport a kurzy. Pickero.com
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace