zamknuti pc

15.03.2009 06:38
příspěvků:91

Ahoj,

v praci se stridame na pc a kazdy ma sve prihlasovaci jmeno a heslo. Jak si mohu zamknout pocitac tak, aby se na nej nikdo jiny neprihlasil? Uz jsem to nekde na pc videla, a kdyz jsem se chtela prihlasit,psalo mi,ze pc je zamknut uzivatelm XY,ktery je jediny,kdo je opravnen se prihlasit. Dekuji.

20.05.2009 16:19
příspěvků:14

ovládací panely=>uživatelské účty=>vyberte svúj účet=>zvolte "nastavit heslo" =>napište heslo jaké chcete=>a dejte uložit

to by mělo být vše

Google User ATI Radeon user Lineage 2 Player _Obrázky z userbaneru nefungujou :]
31.05.2009 20:59
příspěvků:28

Možná by byla lepší možnost přepnout uživatele, kdy jsi prakticky odhlášen a na počítač se může přihlásit i někdo jiný.

Jinak počítač jde zamknout po stištění kláves ctrl+alt+del a vyskoč ti tabulka, kde máš možnost zamknout počítač. Radši si ale předtím všechno ulož už jsem viděl případy, kdy si někdo zamkl počítač a někdo tam chtěl něco "strášně moc důležitýho" udělat tak to natvrdo vypnul a znova zapnul, aby se mohl sám přihlásit.

31.05.2009 21:00
příspěvků:28

<fieldset><legend>Saphire</legend>ovládací panely=&gt;uživatelské účty=&gt;vyberte svúj účet=&gt;zvolte "nastavit heslo" =&gt;napište heslo jaké chcete=&gt;a dejte uložit

to by mělo být vše


svoje heslo už má

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace