Úvod > Fórum > Hardware > PC tunning > Zalman Z11 - Je vhodný?

Zalman Z11 - Je vhodný?

17.05.2014 21:43
příspěvků:33

Čau, čau ;)

Chci se s vámi poradit zdali je pro mojí sestavu vhodná skříň Zalman Z11 odkaz: http://www.alza.cz/zalman-z11-d305699.htm

Má prý výborné chlazení a PC pak vypadá jako herní a výkonné monstrum :-D

Je tam pár chladičů již předmontovaných, proto nevím jestli bych je měl vůbec kam zapojit do desky nebo jestli jsou některé na molex konektory. Takže pokud s touto bednou má někdo nějaké zkušenosti budu rád, když mi poradí :-)

Také se do této bedny montuje zdroj dolů. Nevím, jestli by to pro ten můj bylo vhodné. Vždycky jsem ho měl nahoře, ale nejsem si jist, jestli by nebyl problém ho otočit, aby jeho ventilátor větral nahorů a nebo jestli ho otočit musím :-D Nevím, nemám s těmito typy zkušenosti :-D

Moje sestava je v podpisu ;)
Děkuji za odpověď ;)

Moje sestava : Základní deska: ASUS B85M-G CPU : Intel Core i5 4440 3.1Ghz RAM : Corsair 2x 4GB DDR3 1600Mhz GPU : ASUS NVIDIA Geforce GTX760 2GB HDD : WD 500GB Green CPU Chladič : Cooler Master Hyper TX3 Evo Case : Zalman Z9 Plus
18.05.2014 09:58
příspěvků:5 728

jistě že ho otočit musíš, jinak by ti neměl kudma ten vzduch cirkulovat ;) Dělají to poslední dobou docela často. Podle mě to přináší spíš nevýhody než výhody - při zemi se víc práší, tudíž ten ventilátor nasaje víc prachu. Na druhou stranu to má výhody v chlazení (teplý vzduch stoupá nahoru).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace