záhadný zvuk

10.05.2013 21:10
příspěvků:12

Zdravím Vás! poslední dobou jsem řešil vícero problému s pc (vypínání, přehřívání, atd...) zjistil jsem, že mi odešel jeden hdd a taky že se mi přehříval procesor. dnes jsem si dal tu práci a namontoval jsem nový chladič procesoru. (cooler master hyper 212 plus).

postupoval jsem přesně podle návodu a instalace se docela zdařila (dle mého názoru) nicméně - po zapnutí pc, kdy nabíhá bios se ozívá typické píp, ovšem tohle píp jako by se seklo a ječí stále, celou dobu co pc běží... zkoušel jsem znovu projít zapojení zdroje i dalších kabelů a všechno je tam, kde má být. zkoušel jsem i hrát hru, při které se pc díky přehřátí dříve neustále vypínal a hra běží výborně, strávil jsem skoro hodinu hraním bez jediného vypnutí, ovšem se sluchátky na hlavě kvůli tomu příšernýmu zvuku. nepomohlo ani několika násobné restartování pc, vždy to samé

neví někdo, jak se toho zvuku zbavím?? po chvíli je to fakt otravné

díky za rady

11.05.2013 07:35
příspěvků:5 728

Co mas za desku? Zkus restartpvat cmos, ale pak zmen defauktni hodnity na ty tve. Pastu jsi nanesk novou?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.05.2013 11:17
příspěvků:12

pasta je smozřejmě nová. projel jsem nastavení biosu a metodou pokus omyl jsem přišel na to, že to bylo hlášení chyby se systemovým větrákem. když jsem vypnul varování na chybu u tohohle větráku, zvuk zmizel... kterej z těch větráku bude teda dělat bordel?? mám jen větrák na procesoru, na grafice a ve zdroji.. nicméně zdroj asi odešel do věčných lovišť, pc po včerejší nocikdy běžel celou noc ne a ne naskočit...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace