Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Záhadná klávesnice

Záhadná klávesnice

14.06.2017 14:40
příspěvků:3

Dobrý den,

nedávno jsem koupil novou mechanickou klávesnici. Jedná se konkrétně o Modecom Volcano Lanparty. Hned po vyzvednutí jsem pocítil problém, který jsem hned reklamoval. Dnes mi došla nová a je to pořád stejný problém, ale v horším meřítku. Problém je takový, že se v náhodném intervalu zasekne určitá klávesnice na dobu pár sekund (i když teď její spam klávesy způsobil zaseknutí a bylo třeba jí vytáhnout), takže je téměř nemožné s ní pořádně pracovat a hraní nepřipadá v úvahu. Jelikož jsem neveřil na tak blbou náhodu, že 2 stejné klávesnice budou mít ten samý problém, šel jsem ji otestovat na svém notebooku. Po asi 20 minutách nenastal žádný problém, mezitim co na mém stolním PC tropí problémy téměř hned. Je zde možnost, že klávesnice nefunguje pouze na mém PC? Případně jaký je toho důvod a řešení? Děkuji za odpovědi.

14.06.2017 17:09
ověřen
příspěvků:4 972

Může to být mallware. Takže projet důkladně antivirem a https://www.slunecnice.cz/sw/malwarebytes-anti-malware/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.06.2017 17:48
příspěvků:3

Ale moje stará klávesnice funguje bez problémů.

14.06.2017 18:08
ověřen
příspěvků:4 972

Nemá ta klávesnice nějaké speciální ovladače?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.06.2017 18:59
příspěvků:3

Nemá

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace