Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > zadrhávání při přehrávání médií

zadrhávání při přehrávání médií

12.09.2011 16:58
příspěvků:4

Koupil jsem si před měsíce notebook Acer TravelMate 7750G a vše šlapalo v pohodě.Ale zhruba před týdnem jsem si pustil seriál ve Windows media player a najednou v nějakých okamžicích se zasekl tak na vteřinu obraz a z reproduktorů lezl divný skřiplavý zvuk.Nyní mi to dělá i když přehrávám hudbu a i když jsem zkusil jiný přehrávač.Můžete mi pls poradit?

12.09.2011 17:03
příspěvků:121

Máš aktualizovane ovladače? muže tam být vír dou tam i jiné filmy?

Zakladovka :ASUS Z8PE-D18 RAM : CRUCIAL 16GB KIT DDR3 1333MHz CL9 Grafika : SAPPHIRE HD 6990 HDD: Hitachi Ultrastar A7K3000 3000GB Procesor: INTEL Core i7-990X Extreme OS: Win 7 64bit VitasCZ
12.09.2011 18:09
příspěvků:4

jo dával sem to zkontrolovat a ovladače jsou aktualizovaný dělá to u všech filmů.Většinou když má přijít jakoby křik nebo když zvýšej hodně hlas,ale nevim jestli to může mít spojitost....

12.09.2011 18:20
příspěvků:5 728

takze to zacne chrastit kdyz je tam neco nahlas a pak to chrasti az do nasledneho restartu pc nebo to chrasti jen pri tech hlasiich zvucich? zkousels trosku v pc zeslabit zvuk a na repracich ho pridat?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.09.2011 15:16
příspěvků:4

mám zabudovaný reproduktory v notebooku,ale dělá mi to i ve sluchátkách tak si myslím že to bude asi zvukouvkou.Jo zkoušel jsem to zeslabovat vypnout efekty na prostředí i odpojit mikrofon a pořád to tam pouští ten "elektrozasekanej zvuk" jenom na chvíli.Zhruba vteřina nebo dvě...Pouštěl sem si video na youtube a udělalo to na 39 vteřině a když jsem to zkoušel znova tak už to tam nebylo...zkoušel jsem instalovat i flash player,codeky a nic

13.09.2011 17:13
příspěvků:5 728

zkus preinstalovat ovladace zvukovky. vim co myslis, taky mi to kdysi delal pc, ale na reseni uz si nevzpomenu... mozna odchazel disk (nechcu strasit)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.09.2011 18:23
příspěvků:4

toho noťase mám měsíc a půl a ovladače jsem odinstalovalˇ.Následně na acer.cz stahl nový nainstaloval a problém zůstává.Seká se jenom zvuk

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace