Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Zadrhávání

[VYŘEŠENO] Zadrhávání

Dotaz vyřešen reakcí: 01.09.2017 08:46

26.08.2017 16:18
příspěvků:35

Dobrý den,

od soboty 19. 8. se mi stává taková nepříjemnost - zadrhává se mi všechno možné - když např. přehrávám něco v Edgi, Internet Exploreru, v Hudbě Groove, ve Filmech a TV pořadech, ve Windows Media Player nebo se mi občas zadrhnou nějaké hry (zatím jsem to postřehl u dvou komerčních her). U těch her nevím, jak tomu předejít, ale v případě Edge použiji Chrome a hudbu/video si přehraji ve VLC přehrávači, nebo spustím a nechám spuštěný PowerDirector 10 (akorát nevím, jak to s tím vším souvisí), tudíž potom můžu bez problémů používat Edge, Groove, atd., ale jakmile ten editor na videa vypnu, tak se bude všechno zase zadrhávat (tudíž si). Poraďte prosím, jak nemuset zapínat PowerDirector nebo používat jiný prohlížeč či přehrávač (např. VLC neumí přehrát MIDI a v Edgi mám oblíbené odkazy - např. písničky, které do Chromu nepřevedu). Nebo bych aspoň rád věděl, proč se mi to stává (kvůli čemu to asi je)?

Díky,

26.08.2017 18:32
ověřen
příspěvků:4 972

Předně mě tu chybí informace o počítači a také popisu moc nerozumím.

Začal bych kontrolou HDD , zkontroluj a dej sem log.

https://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2017 08:46
příspěvků:35

Nic jsem s tím necelé dva týdny nedělal a už to zase funguje.

01.09.2017 08:48
ověřen
příspěvků:4 972

Ten HDD raději zkontroluj, je to práce na 2 minuty.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace