Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Zablokované konto Windows 10

Zablokované konto Windows 10

28.11.2015 22:48
příspěvků:18

Zdravím. Mám notebook na ktorom je windows 10 a mám dosť závažný problém- mám tam iba jedno konto (administrátor) do ktorého keď sa snažím prihlásiť tak mi vypíše: "Vaše konto je zablokované. Obráťte sa na správcu systému" .... absolútne netuším čo mám s tým robiť. Neviete mi prosím pomôcť??

09.01.2016 16:54
příspěvků:11

Phuuuha, jak to se vám povedlo..

Zde máte video co by mělo fungovat i pro vás.. https://www.youtube.com/watch?v=LWt1POjfkrQ

09.01.2016 17:51
příspěvků:513

Ahoj.

Dám otázku: nepriraďoval si k účtu nejaké konto (napr. k službe XBOX) alebo nejaké konto napr. e-mail klientovi? Pretože mne sa stalo niečo podobné. Priradil som k PC konto Microsoft k XBOXu a zrazu mi nefungovalo heslo, ktoré som mal priradené a chcelo to heslo s ktorým som sa pripájal k XBOX live. A keď si zablokoval heslo so zlými pokusmi tak sa zablokovalo konto.

Prípadne sa nezmenil názov užívateľa z tvojho názvu užívateľa napr. FERKOMRKVICKA na FERKO@MRKVICKA.com? Ak áno tak použi heslo emailového klienta alebo od danej služby napr. od XBOX live konta.

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace