Úvod > Fórum > Software > Yawcam + android = problem

Yawcam + android = problem

25.02.2018 16:07
příspěvků:4

Dobry den.

Mam jeden problem. Chcem pouzit noteboook s win10 na monitorovanie chaty. V notebooku mam program Yawcam ktory mi zaznamenava pohyb cez kameru notebooku a chcem si to cez internet kontrolovat na androide. Yawcam funguje super. Router mam povoleny Upnp a Yawcam mi vytvoril asresu http://170.43.xx.xx:8888 Ked si na tom notebooku otvorim chrome a zadam tu adresu http://170.43.xx.xx:8888 tak sa mi zobrazi kamerovy obraz. Co je to co som chcel. No ked zadam tu adresu na chrome v mobile tak stranka nejde. Neviete mi prosim poradit preco? Popripade nejaky iny sposob ako dostat obraz z Yawcam do mobilu cez internet?

Dakujem za vsetky rady
Martin

25.02.2018 16:50
ověřen
příspěvků:4 972

Ten program nepracuje pod Androidem, tak musíš najít takový, který umí android.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2018 17:25
příspěvků:4

Ale ja sa pytam na nejaky sposob ako dostat obraz z notebooku do mobilu cez internet (na dialku)

25.02.2018 17:30
ověřen
příspěvků:4 972

Aha už mi to došlo. No mělo by to jít přes prohlížeč, zřejmě máš něco špatně nastaveno.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2018 17:36
příspěvků:4

Ale co? Keby som to len vedel. Kto mi poradi?

25.02.2018 17:37
ověřen
příspěvků:4 972

Nejsou ty adresy co vytvořil Yawcam změnit?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.02.2018 17:40
ověřen
příspěvků:4 972

Nebo to v mobilu zkus otevřít v jiném prohlížeči místo Chrome.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.02.2018 10:20
příspěvků:4

Nejde to. Nezobrazi stranku. Ani na inom PC

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace