Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > 10x Upečená grafická karta

10x Upečená grafická karta

16.10.2018 20:55
příspěvků:1

Zdravim nadšenci jak jiste víte upěct grafiku v troubě na 190 stupńů po dobu 10 minut vyřeší mnoho problému a ušetří spousta peněz. Nebudu vám povídat kolikrat jsem to dělal zkrátka to už grafika naposledy špatně snesla a fanz jedou na 100% protože si mysli že se přehříva. Nastal tedy čas vyměnit moji milovanou zapečenou kartu. Samozřejmě že nemám moc tucha kterou si vybrat a tak se obracím na vás zkušené matadory ve světě počítačů.

Stávající

-Aktualni Grafika NVIDIA GeForce GTX 560 Ti

-Procesor Intel Core i5 2500K
-Základovka P8P67 DELUXE
-Chipset Intel Sandy Bridge
-Ram DDR3 2x 8GGB
Odkaz na analízu počítadla :

https://www.driverscloud.com/en/configuration/54689939-1/summary


Moje představa?

-Investice do 10.000,-. Nikdo neříká že víc ale limit musí být...

-bude fungovat se současným hardware a případně co změnit ?

-nejsem nároční hráč ultra her které potřebujou nesmysl.

-mám projektor Optoma HD 141x a dvoje 3D brýle které bych velice rád využíval na filmy.

Závěr

Je vás tu spousta a moc rád bych vědel co mám nakoupit a kde a proč když mi sem někdo hodí rozumnej koment co,kde,jak a proč nemám problem hodit mu na účet pár kaček.

Děkuji Mára

18.10.2018 10:39
příspěvků:230

Pravděpodobně si odpálil nějaké čidlo co zjišťovalo teplotu a podle toho pouštělo větrák. Možná bych uvažoval jestli nekoupit nějakou levnější bazarovku a pak ušetřil rovnou na novou sestavu. Ten procesor je sice pořád celkem slušnej když se přetaktuje, ale přeci jenom je 7 let starý.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace