Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > WoT - herní aktualizace 9.6

WoT - herní aktualizace 9.6

12.02.2015 09:23
příspěvků:5

Zdravím, snad tohle sem patří.

Mám takový problém ohledně aktualizace herního klienta.Ukazuje mi problém viz.foto.

Nejprve jsem vyzkoušela smazat ve složce Update vše, co tam bylo, po smazání jsem zkusila zapnout klienta znova, ale bez úspěchu, pak jsem pokračovala dál podle všelijakých rad, ale taky nic.Nakonec jsem zkusila reinstal hry, jenže taky bez úspěchu.Volného disku mám přes 50GB a už nevím, jak dál :-/

Díky za případnou užitečnou radu.

12.02.2015 10:31
ověřen
příspěvků:442

Ahoj,

nejsem si jist jestli to je ten samý problém co jsem kdysi řešil, ale pomohlo mi zrušit použití torrentu. V launcheru dej nahoře ten klíč a tam odškrtni torrenty a třeba to půjde. :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
12.02.2015 12:12
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud výše uvedená rada nepomůže, tak zkus tuhle všeobecnou :

Znovu to odinstaluj, smaž všechny pozůstatky.

Spusť ccleaner, vyčisti od dočasných souborů a hlavně registry - kontrola - opravit všechny.

Poté znovu nainstaluj. ( někdy u "tvrdošíjných" programů je třeba to odinstalovat znovu a následnou čistku registrů udělat "ručně“ přímo v registrech, skrze regedit a hledání příslušných registrů souborů s jejich následným delete ) :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
13.02.2015 10:03
příspěvků:5

V klidu příjme aktualizace na 100% a zase pro změnu, žádná instalace se nekoná :-D zmrzne to u té 100 a dál nic.

13.02.2015 11:20
ověřen
příspěvků:1 873
Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
13.02.2015 13:49
příspěvků:5

Už to frčí :-) díky za případné rady.

13.02.2015 14:49
ověřen
příspěvků:1 873

Ok :-) označ to jako vyřešeno.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
28.05.2015 13:00
příspěvků:5

Zase stejnej problém :-D akorát s 9.8, já už bych si to fakt měla radši napsat na papír, čím chyba vzniká :-D

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace