Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows vista nechtějí nastartovat

Windows vista nechtějí nastartovat

22.08.2011 15:34
příspěvků:3

Dobrý den

Mám problém, na který jsem nenašel nikde jasnou odpověď. Po zapnutí počítače a po možnosti vlézt do biosu a bootnout cd/dvd je mi řečeno, že se vyskytl jakýsi problém se softwarem či hardwarem, a že mám vložit instalační disk windows vista a problém přes něj opravit.

Bohužel já instalační dvd spolu se zakoupenou pc sestavou od Fujitsu Siemens nedostal. Jediné, co jsem dostal bylo recovery dvd, které jsem použil, problém to však nevyřešilo.

Samozřejmě je mi dáno jinak několik možností, co dělat - tedy: nouzový režim, nz se sítí a s příkazovým řádkem, popřípadě můžu spustit systém jako při poslední fungující konfiguraci - nic nepřekvapivě nepomáhá. Nouzový režim se po chvilce hlášení zasekne, pokud spustím systém dle poslední konfigurace, visty se začnou načítat a po chvilce se pc restartuje a vše se opakuje.

Nmáte ale někdo nápad jak visty rozběhnout? Už jsem psal do fujitsu, aby mi instalační dvd poslali (docela naivní haha, ale tak zkusit to musím), obepsal jsem známé jestli nemají stejný visty (zatím bez kladné odpovědi, tak snad je to tím, že je opravdu nemají a ne tím, že na mě v tenhle krásnej den kašlou ).

Moc děkuji za radu

22.08.2011 15:39
příspěvků:5 728

to recovery dvd je vono-neni to sice instalace, ale uvede to system do faze pred prvnim spustenim.

Jinak ohnedle instalacek vist-staci kdyz bude dvd 32bit nebo 64 bit (podle tve licence na pc)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
22.08.2011 15:45
příspěvků:3

já to recovery dvd použil - postupoval jsem podle pokynů a všechno proběhlo tak jak má, ve finále to však nepomohlo a situace je stejná jako předtím. Co to tedy znamená? Jinak děkuji za odpověď

22.08.2011 16:02
příspěvků:3

jestli říkáš, že recovery dvd to uvede do fáze před prvním spuštění, tak se bojím, že tomu nepomůže ani reinstalace a bůh ví, kde je tedy problém, ale jen hádám...

22.08.2011 16:11
příspěvků:5 728

mozna mas jiny recovery nez myslim ze mas

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace