Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 7 ultimate. Vypínání při hře jako mafia2, Gta sa

Windows 7 ultimate. Vypínání při hře jako mafia2, Gta sa

06.08.2021 16:25
příspěvků:2

Dobrý den postavil jsem si nově počítač, sestava :CPU amd ryzen 5 2600, GPU amd radeon 570, RAM 16gb, ZDROJ corsair cv550. Nainstaloval jsem si windows 7 ultimate, nejsou crack. Nainstaloval jsem ovladače grafiky, desky atd. Deska, grafika Windows 7 podporují, ale vím že ryz, je nepodporuje, ale co jsem se koukal na fora, tak tam lidi psali že jim to funguje, bez problémů. Takže jsem nainstaloval vše potřebné, a zapl jsem mafii 2, začal jsem hrát a asi po 3 min, mi to zničeho nic restartovalo počítač. zkoušel jsem i win10, tam vse funguje. Ale chci mít dospělí systém win7 ultimate, než win10 home-pro.. Jo a taky jsem zkoušel benchmark testy na cpu gpu atd, ale tam vše jelo správně.. Jen se zde chci zeptat, jestli se vám to někdy stalo, a případně co jste s tím dělali ..

06.08.2021 16:34
příspěvků:2

Dokonce jsem našel video, kde se stane uplně to stejné co mě : https://www.youtube.com/watch?v=TDQEqVzUH4Q

11.08.2021 20:23
příspěvků:101

Systém Windows 7 už bych nepoužíval,

Ale pokud se počítač celý vypína typnul bych na přehrívání.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace