Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 7 - nefungují klávesové zkratky

Windows 7 - nefungují klávesové zkratky

04.06.2012 15:21
příspěvků:3

Zdravím,

mám 2 týdny starý Lenovo Z570 (Windows 7 Home premium) z ElectroWorldu, poslední kus na prodejně - tak jsem vzal ten vystavenej, asi chyba. Nechali mi na ploše nějaký dva odkazy navíc, doteď jsem si toho nevšímal. Dneska jsem se ale uklikl vedle a spustilo se cosi jako nekonečná reklamní interaktivní prezentace, ze které se nedalo nijak vykličkovat - žádná zkratka pro ukončení nereagovala.

Tak jsem to prostě natvrdo vypl, v nouzovém režimu přes CCleaner (nejsem moc IT založenej, tak se nerad hrabu v tom, co nepobírám - proto používám víc utilitky než prolízám inetrní nastavení win) zakázal spuštění po startu - no, spíš to úplně odebral ze seznamu a následně odinstaloval z PC.

Restart a všechno jako dřív, všeobecná spokojenost - po chvíli jsem ale zjistil, že nefungujou zkratky ctrl+c, +v, +f, alt+f4, ctrl+alt+del atd.. multimedialní klávesy jsou bez problému, fn+(něco) taky fungujou, driver klávesnice to ukazuje že je ok, zkusil jsem i v services zrestartovat službu "Přístup k zařízenim standartu HID", vypisuje to, že funguje..

Zkrátka jsem v loji a nevím co dál, Microsoft mi po odeslání ID mých widlí sdělil, že pro můj druh licence je technická podpora placená a nechci těm patlalům mastit kapsu za radu typu "no tak to přeinstalujte". To už bych dávno udělal, kdyby ovšem bylo instalační CD součástí balení, žejo..

Budu vděčný za jakýkoli alespoň trochu konstruktivní nápad, vyjádření soucitu sem klidně taky pište ale doufám spíš v to první, jinak bych musel přeinstalovat OS a volnou legální instalačku doma zrovna nemám..

06.06.2012 17:15
ověřen
příspěvků:1 280

no stačí jakákoliv kopie, ale zadáš do ní klíč , který zrovna používáš ....

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
07.06.2012 01:10
příspěvků:3

Díky, teď jsem docela zahanben, že mi toto řešení uniklo.. Holt jsem zvyklej na přibalenou instalačku, stejně mi to přijde jako slušnost

Asi už to teda uzavřu, psal jsem na víc míst, ale rada žádná, je to záhada. Alespoň si přerozdělím pevný disk podle svých potřeb no.. Kdyby ale přece někdo ještě něco vymyslel, dřív než o víkendu se do toho pouštět nebudu a zkusím cokoli

07.06.2012 09:36
příspěvků:5 728

Zkusit obnovu systemu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.06.2012 13:28
příspěvků:3

Tak nakonec nebude potřeba, na infu mě spojili s technikama a stačilo odstranit druhou část těch jejich blbůstek, kterou jsem předtím nenašel, mělo to jiný jméno než samotnej ten "screensaver" co jsem odstranil.. Díky moc

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace