|<<2>>|

Windows 8 k otestování (download link)

24.09.2011 12:54
příspěvků:1

Takze,jsem mel w7,programy a hry co jsem mel,proste kaput,protoze jsem chtel skusit w8 jo?A nelze to vratit jo?

Ja myslel ze to je to samy jak xp na vistu,slo to jen vyskouset prostredi a kdyz se nelibilo slo to vratit a bez kecu.....!!!Takze muzu reinstall tak maximalne na w7 jo?!tak to je...... no kurde.....a ja si rikal,ze mam nejak moc mista na Discu!!;oD

25.09.2011 08:18
příspěvků:1 920

Já taky musel reinstalovat zpět na Windows 7, osmičky se mi nelíbí je to tak pro nějaké výkonné tablety v budoucnu na kterých se budou hrát pořádně hry, ale není to určitě na kancelářskou práci je to nevyhovující.

25.09.2011 09:11
příspěvků:5 728

wojta:metro styl je pro tablety, ale je tam i klasicke aero, do ktereho muzes prepnout. prace je sviznejsi a navic win8 ma mensi naroky a navic jeste nenidodelanej ja se na win8 tesim celkem

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
25.09.2011 09:37
příspěvků:1 920

na hodně fórech co jsem procházel se zastávali stejného názoru, pokud se nepletu, je tam jen desktop kterému stejně chybí klasický start, je to pro tablety, né pro PC, svižně mi běží sedmičky, svižnější chod jsem na W8 nepocítil.

25.09.2011 09:43
příspěvků:5 728

pletes, je tam i kompletni aero a jedina vetsi zmena je pouziti ribbonu v exploreru,co jsem se docetl. z metra se da lehce prepnout do aera.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace