Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows defendr

Windows defendr

29.12.2016 13:39
ověřen
příspěvků:2

Zdravím,

nejde mi spustit systém (Windows 10), po zapnutí PC se objeví hláška "probíhá příprava automatické opravy" a přejde to do modré obrazovky, kde je pouze okno s windows defendr - probíhá kontrola..., potom následuje automatický restart a vše běží opět znovu a znovu.

Nejde do toho zasáhnout, jediné co jde je PC vypnout na "tvrdo" tlačítkem, ovšem bez jakkékoliv změny - opět naběhne windows defendr a vše běží stále dokola viz výše.

Poznámka:

Večer PC vypnut standartním způsobem, dnes při zapnutí PC popis viz výše.

Díky,

29.12.2016 14:01
příspěvků:757

Proběhly nějaké aktualizace Windows, ovladačů, apod?

Může být i vadný HDD.
Kolize SW, ...

Řekl bych, že nejrychlejší by byla přeinstalace WIN (pokud je z PC vše zálohováno).

29.12.2016 14:44
ověřen
příspěvků:2

Díky moc,

ano aktualizace proběhly, mám doma PC asi 14 dní, jede na windows 10, takže standartní aktualizace při spuštění, ovladačů a apod. nebyl s tím žádný problém.

Dle Biosu - tzn. diagnostika se jeví též vše v pořádku bez chybových hlášení, psal jsem ještě na podporu Dell, tak uvidím co mi písnou...

Jinak mi asi opravdu nezbyde než přeinstalovat Win...

29.12.2016 14:59
příspěvků:757

Může to být cokoliv, např. po vydání aktualizací windows může docházet ke kolizi s ovladači grafiky (mám neblahé zkušenosti s ovladači na grafiky AMD, které toto přesně dělaly).

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace