Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 10 BSOD System thread exception - selhal ovladač iastorav.sys

Windows 10 BSOD System thread exception - selhal ovladač iastorav.sys

08.06.2017 18:05
příspěvků:5

Ve svém notebooku DELL Vostro jsem vyměnil původní HDD za SSD. Od té doby se objevuje po vypnutí a následném startu hláška:

Kód zastavení: SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED

Co selhalo: iaStorAV.sys

Noťas se pak automaticky restartuje, takže neuložená práce je v háji.

Může mi někdo pomoct? Postupem času mě restarty dost otravují. Díky za každou užitečnou konkrétní radu vedoucí k odstranění problému.

08.06.2017 18:11
ověřen
příspěvků:4 972

To asi nebyla čistá instalace na SSD?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2017 18:30
ověřen
příspěvků:4 972

Proč tu někdo chce radu a nereaguje?
Žádná univerzální rada není!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2017 18:32
příspěvků:5
bluespirit | 08.06.2017 18:11

To asi nebyla čistá instalace na SSD?

Jo, byla to čistá instalace, dokonce podruhé to dělal někdo z DELLu

08.06.2017 18:36
ověřen
příspěvků:4 972

Pak bych doporučil to u Dellu reklamovat. Druhá možnost je čistá instalace systému.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2017 18:43
příspěvků:5

Díky za radu, moc mi pomohla. Na takhle skvělou radu jsem přesně čekal. Ještě jednou moc díky.

08.06.2017 18:46
ověřen
příspěvků:4 972

Nač ta ironie? Co si čekal? Zázračná rada není. Podívej se na web, jsou tam tisíce příspěvků. Prostě to reklamuj, nebo přeinstaluj sám.

Nebo lépe, chytráku, dej to do servisu!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2017 18:52
příspěvků:5

Jestli jsem něco nečekal, tak hloupýho trolla, co ničemu nerozumí a do všeho se sere. A už nevotravuj moulo

08.06.2017 18:56
ověřen
příspěvků:4 972

Člověče co ty si za vola? Nenapíšeš ani základní informace o PC, a jaký máš systém a čekáš nějakou světovou radu?

Jsi jako ta blondýna co volá do servisu: "Nejede mi auto!" "Jaké" "Modré" :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2017 19:14
příspěvků:5

Vůl seš ty, protože to všechno bylo napsaný v prvním postu, servis kód notebooku je 22BNY22 a teď se ukaž ty inženýre. Jsi troll, nic jinýho nedokážeš

08.06.2017 19:18
ověřen
příspěvků:4 972

Přeinstaluj to a je po problému.

V prvním příspěvku není ani co je to za stroj, ani systém.

To jsou velmi podstatné věci a bez nich se dá jen hádat.

Tem kod je k prdu, ten si nech pro Dell!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace