Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 7 a RAM

Windows 7 a RAM

12.01.2010 18:57
příspěvků:3

Zdravím, mám takovej dotaz a problém. Používal jsem na svém PC win XP , Rozhodl jsem se přejít na windows 7 professional x64. System běží sám o sobě parádně, s ovladačema nebyl probém ale přesto by tu jeden problém byl. mám processor E7600, na desce Asus P5B premium, 4GB RAM, a Geaforce N9600GT MG. V XP x86 jsem měl sice jen 3GB ...s čímž jsem se smířil ale teď mám jiný problém, kterého jsem si všiml až u hraní her. Hru ku příkladu GTA4 jsem hrál vždycky bez problému, bez cukání a pod. teď jsem hru spustil a kouše se od A až po Z... to samé NFS Undercover a jiné hry které na XP jeli bez problémů. tak že to je asi tak jeden problém a dál jsem si všim že mi system přidělil ke 512mb grafické karty necelých 1,5 GB z ram.... nelze vypnout změnit hodnotu...nic ! nebo alespoň jsem na to nepřišel. Poradil by mi někdo v čem je problém nebo co a jak, ať už s trháním her nebo s tou podivně přidělenou poamětí?. Wokna 7 se mi zdají fajn ale jelikož zrovna tohle PC využívám ke hrám a zábavě je to pro mě dost problém! (jinak ovladače mám aktuální pro W7 x64, a bios také, tak že tam bych problém neviděl) Předem dík za rady

26.09.2010 19:46
příspěvků:118

Podle mě je blbost aby ti systém k samostatné grafické kartě přidal z RAM 1,5 GB paměti.. Pokud máš samostatnou grafárnu tak by ti k ní systém nic přidat neměl ani nemohl. Jedině že bys v biosu měl nastavenou jako primární zobrazovací zařízení integrovanou graf. kartu, to bych pak chápal, že ti systém nasdílel z RAM paměti těch 1,5 GB..

Jinak např. GTA IV samo o sobě potřebuje výbornej procík a grafárnu.. ale s tim bys neměl mít problém. HW máš postačující.

Zkus se tedy podívat do toho biosu jak to tam máš.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace