Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 10 a nefunkční Samsung PC Studio

Windows 10 a nefunkční Samsung PC Studio

13.08.2015 12:45
příspěvků:3

Dobrý den, po upgradu na Windows 10 přestalo fungovat Samsung PC Studio. Zkoušeli jsme od a nainstalovat znovu, ale nic. Po stažení verze pc studia 1.5.1.10064 to hází hlášku nps main error a program se ukončí. Můžete poradit, co s tím? Děkuju

13.08.2015 13:02
ověřen
příspěvků:4 972

Po přechodu na W10, některé ovladače a programy nefungují a snad to bude časem opraveno.

Nicméně MS na svých stránkách nabízí individuální pomoc. Je třeba tam napsat a popsat o co jde.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.08.2015 13:06
příspěvků:3

Ano, o této pomoci vím, jen je to na dlouhé lokty....Proto hledám pomoc i jinde. I tak díky.

13.08.2015 13:15
ověřen
příspěvků:4 972

Rozumím, ale ten systém je "venku" týden a ani MS to nemá vychytané a že by se stejný problém jako máš ty vyskytl někomu jinému a on to navíc vyřešil, je celkem málo pravděpodobné.

U mne nejde dolby. Udělal jsem všechno co jsem věděl a uměl, nic nepomohlo. Napsal jsem tedy na MS a tam odpověděli, že to "někdy v budoucnu" opraví aktulaizace.

Holt je to nový systém a jako uživatelé jsme ve slepé uličce. :-(

Edit: Jen bych dodal, že toto není problém MS, ale Samsungu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.08.2015 13:34
příspěvků:3

To je právě ono...někdy v budoucnu :-) Chápu, že je to venku krátce a potřebuje to ještě "poporodní" adaptaci, ale na netu už se podobný problém vyskytl, když přišli W8...tak jsem tajně doufala, že kdo uměl vyřešit problém tehdy, třeba tu nechá osvědčený "recept" a půjde to s ním i teď.

Zkus se taky mrknout na net, jestli ten samý problém s dolby neřešili už s předchozí verzí...třeba budeš mít štěstí a technicky půjde o to samé.

Tak díky za tipy a ať to klape ;-) Já jdu zkusit ten návod z roku 2013.

13.08.2015 13:42
ověřen
příspěvků:4 972

Já to vidím malinko jinak. Denně tisíce firem produkují spoustu programů a ve finále jde o milióny.

Tady není na vině MS, ale každý prodejce zařízení by ten svůj software měl modifikovat.

Jestli prodávám mobil s nějakým sw, nemůžu po MS chtít aby upravil systém. Musím si to upravit já.

Můj názor. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace